Marketingový manažér

INSTRUM s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiaciný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme marketingového manažéra pre našu spoločnosť zameranú na hazardné hry a pohostinstvá, ktorá sa otvára neďaleko Bratislava.
Úlohou nášho zamestnanca bude vypracovať marketingovú stratégiu a návrhy na vylepšenia chodu spoločnosti.
Spravovanie a sledovanie online platformov a ďalšie mediálne výstupy. Profesionálna podpora a riadenie implementácie projektu.

pracovný telefón

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Očakávania:
· Vysokoškolské vzdelanie v odbore marketingu, niekoľko rokov skúseností v oblasti online a offline marketingu
· Znalosť a používanie sociálnych médií
· Analytické schopnosti
· Znalosť anglického jazyka
· Dobré štylistické a komunikačné schopnosti
· Proaktivita, precíznosť, náročnosť, samostatná práca
· Kreativita, vynikajúca schopnosť riešiť problémy

Skúsenosti v oblasti hazardných hier a
znalosti cudzieho jazyka sú výhodou, ale nie podmienkou.

Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s prevádzkovaním elektronických arkád. Naším hlavným cieľom je baviť našich hostí na vysokej úrovni.
ID: 4015561  Dátum zverejnenia: 3.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac