Zdravotná sestra

Inštitút prediktívnej a personalizovanej medicíny, s. r. o.

Miesto práce
Hanácka 9, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bežná pracovná náplň (všetky potrebné zaškolenie zabezpečíme)
- práca s PC
- pozitívne naladená osoba
- orientácia na klienta

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

plat dohodou

- práca v privátnom centre so stabilným zázemím na slovenskom trhu
- inovatívne pracovné prostredie
- mladý dynamický kolektív
- osobný a profesionálny rast
- práca so zahraničnou klientelou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

požadujeme vzdelanie SZŠ praktická sestra, príp. ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, flexibilita, príjemné vystupovanie, ochota učiť sa nové veci, spoľahlivosť, samostatnosť, dochvíľnosť
znalosť anglického jazyka nutná

Inštitút prediktívnej a personalizovanej medicíny (IPPM) je jedinečné zariadenie svojho druhu na Slovensku, ktoré sa špecializuje na poskytovanie a predaj služieb spojených s diagnostikou a liečbou v oblasti personalizovanej medicíny. Našimi partnermi sú zahraničné medicínske zaradenia, laboratóriá, lekári, nutriční poradcovia a športovo-relaxačné centrá. Riešime problémy spojené s črevným mikrobiómom, liečbou a prevenciou civilizačných ochorení a nastavenie zdravého životného štýlu. Sme medicínsky inštitút spolupracujúci so zahraničnými klinikami. Sídlime v moderne a komfortne zariadených priestoroch, garantujeme vysoko profesionálnu odbornosť personálu a individuálny, plne ľudský prístup k našim klientom.

www.ippm.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IPPM s.r.o
Hanácka 9
821 04 Bratislava
www.ippm.sk
ID: 3759640   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   plat dohodou