Projektový/á manažér/ka

Inštitút pre výskum práce a rodiny

Inštitút pre výskum práce a rodiny, Župné námestie, Staré Mesto
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
549,50 € + osobný príplatok k tarifnému platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá za dodržiavanie pravidiel čerpania podpory projektu a pokynov riadiaceho orgánu v oblasti projektového manažmentu
• spolu s finančnou manažérkou zodpovedá za vypracovanie žiadostí o platbu, podávanie žiadostí o zmenu v projekte, žiadostí o vyúčtovanie platieb
• zodpovedá za dodržiavanie realizačných plánov, vrátane plánu zmennosti prevádzky NLŽ, ktorý schvaľuje na základe návrhu poradkyne poverenej vedením národnej linky
• spracúva špecifikácie pre VO v spolupráci s expertmi a/alebo vedúcou manažérkou KMC
• zabezpečenie dodržiavania postupov VO odporúčaných v Príručke pre prijímateľa
• zabezpečenie a kontrola správnosti obehu účtovných dokladov v IVPR podľa príslušnej vnútornej smernice organizácie

- týždeň dovolenky naviac
- štvrťročne voľno bez uvedenia dôvodu
- príspevok zamestnávateľa do 3.piliera pevnou sumou
- ďalšie benefity v zmysle platnej kolektívnej zmluvy

Žiadosť spolu so životopisom vo formáte Europass a potvrdením o odbornej praxi treba zaslať :
Daniela Moravčíková
daniela.moravcikova©ivpr.gov.sk
tel.: +421 2 20442403
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky a boli vybraní do VK.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projektový manažment

Teoretické a/alebo praktické znalosti vo viacerých z nasledovných oblastí:
• skúsenosť s riadením tímu, delegovaním úloh a zodpovednosti
• skúsenosti s implementáciou projektov operačných programov ESF
• znalosť zákona o Verejnom obstarávaní
• spolupráca s verejnými inštitúciami a ich organizačnými zložkami
• MS Office
• schopnosť samostatne organizovať prácu a riadiť tímovú spoluprácu
• komunikačné zručnosti

Výskum v oblasti sociálnej politiky (práca a zamestnanosť, rodinná a sociálna politika, bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci). Viac informácií na www.ivpr.gov.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3446907  Dátum zverejnenia: 12.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 549,50 € + osobný príplatok k tarifnému platu