Foto/bloger

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY, s. r. o.

Miesto práce
IEM - Inštitút Estetickej Medicíny, Hollého, Pezinok
Termín nástupu
po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fotenie klientov do databázy
- spracovanie, úprava fotiek pred a po zákroku
- tvorenie newslettrov
- fotenie príspevkov na Instagram
- grafická úprava príspevkov na Instagram
- písanie popisov pod príspevky
- grafické spracovanie stories
- grafické vyhotovenie a návrh na sezónne akcie
- grafické návrhy aj spracovanie všetkých pokynov po zákrokoch a informovaných súhlasov
- komunikácia s hlavným grafikom, programátarom
- nahodenie akcii na web + editovanie potrebných zmien na webe

Pracovná doba:
12 hodinový pracovný čas (vrátane obedovej prestávky)
práca na zmeny - krátky a dlhý týždeň vrátane víkendov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupný plat 750 EUR / mesiac - po skúšobnej dobe bude plat navýšený

Kandidát, ktorého si vyberieme do nášho tímu bude zodpovedať za prácu ohľadne grafických návrhov, úpravy a celkovej fotodokumentácie kliniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY
Naši špičkoví odborníci vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, formujú postavu a starajú sa aj o onkoprevenciu.
To všetko s pomocou špičkových zariadení a podľa najnovších medicínskych postupov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Inštitút estetickej medicíny s.r.o.
Hollého 4
902 01 Pezinok

Kontakt

ID: 3640268   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 750 EUR / mesiac - po skúšobnej dobe bude plat navýšený