Manažér zákazníckych služieb (slovenský + český jazyk)

INSTANT TRADING EU LTD - organizačná zložka podniku zahraničnej osoby

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
September 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 500 EUR/mesiac1400 -1500 EUR + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia priamo s klientmi s cieľom propagovať produkty a služby spoločnosti prostredníctvom telefonátov a e-mailov za účelom budovania a udržiavania vzťahov so zákazníkmi.
Získať a posúdiť všetky relevantné informácie, aby ste mohli správne vybavovať otázky.
Odpovedať na otázky zákazníkov včas a presne.
Zaznamenávanie podrobných a presných záznamov a aktualizácie celej komunikácie s klientmi.
Identifikácia potrieb zákazníkov a pomoc zákazníkom pri používaní špecifických funkcií.
Pomoc novým a existujúcim klientom.
Monitorovať sťažnosti zákazníkov a poskytovať im pomoc.
Informovať zákazníkov o nových produktoch a funkciách.
Pomáhať klientom s otázkami týkajúcimi sa obchodovania.
Pomáhať klientom s vkladmi / výbermi.
Pomáhať pri nástupe a zmene vedenia aktívnych klientov.
Znovu získať starých klientov.
Vzdelávať klientov o tom, ako používať obchodné platformy spoločnosti a obchodovať s finančnými aktívami.
Dosahovať kľúčové ukazovatele výkonnosti (ciele).

Bonusy
Priateľské prostredie
Kancelária, v ktorej sa budete cítiť príjemne

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zákaznícky servis, financie, investovanie, ekonómia, predaj

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Musí mať najmenej 6 mesiacov prax v telefonických zákazníckych službách alebo predaji (veľkou výhodou je predaj finančných produktov).
Vynikajúce komunikačné a písomné zručnosti, rovnako ako dôraz na detail.
Znalosti finančných trhov a obchodovania, najlepšie s devízami.
Rozhodnosť a silný zmysel pre zodpovednosť.
Vynikajúce zručnosti pri riešení problémov, poctivosť, presnosť a spoľahlivosť.
Schopnosť samostatnej práce.
Tímový hráč.
Dobrá odolnosť voči stresu a trpezlivosť pri zaobchádzaní s rôznymi klientmi.
Počítačovo gramotný.
Slovenský + český jazyk!
Ovládanie akékoľvek ďalšieho jazyka sa bude považovať za výhodu.

Instant Trading EU Ltd is a regulated entity, authorized by the Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC).
Instant Trading EU Ltd is an owner of trading names of InstaForex, having a website www.instaforex.eu, and ForexMart, having a website www.forexmart.com
The company offers various investment services and provides high-class trading software by giving exceptional trading experience, protecting clients’ accounts against any fraudulent activity, and equipping clients with significant trading knowledge.
Aside from forex trading, company provides a wide array of financial instruments, which help diversify a portfolio of traders: CFDs on spot metals and shares. The company has over 12 years of experience in the financial area.
Now we have come to Slovakia, an active and fast growing country of the EU. A talented and motivated person has all chances to get the most interesting directions which contributes to personal growth and deeper knowledge!
ID: 3622710  Dátum zverejnenia: 11.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 500 EUR/mesiac1400 -1500 EUR + bonusy