Reagujte bez životopisu

Inštalatér

instaltek s. r. o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
900 - 1 700 EUR/mesiac+ mesačné odmeny podľa schopnosti a odvedenej prace uchádzača. V prípade živnosti plat od 10€ hodina. viac info po tel. kontakte.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Montáž a demontáž rozvodov vykurovania, vody, plynu v halách, rodinných domoch a bytových komplexoch.
- inštalácia zriaďovacích predmetov.
-inštalácie kotlovej techniky a zariadenia.

- cesta do prace firemným autom
- ubytovanie hradené zamestnávateľom
- mladý priateľský kolektív
- možnosť cestovania
- možnosť kariérneho rastu
- pracovná doba od pondelka do štvrtku

Mzda sa odvíja od pracovných schopností uchádzača a samostatnosti. V prípade záujmu je možná dohoda ceny práce od úkolu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

inštalatér, mechanik stavebno inštalačných zariadení

Vodičský preukaz

B

samostatnosť, manuálna zručnosť, technická gramotnosť, tímová spolupráca, spoľahlivosť,

Spoločnosť instaltek, s. r. o. je firma pôsobiaca na trhu od roku 2020, ktorá vykonáva práce najmä na veľkých bytových domoch, halách, ale aj na rodinných domoch. Zameriava sa najmä na montáž a kompletizáciu vykurovania a vodoinstalacie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4358041  Dátum zverejnenia: 17.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac