Servisný technik poruchovej služby

INSTALL - MONT s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 1 700 EUR/mesiacV prípade živnosti plat 14,50 €/hodina. Mzdové podmienky budú dohodnuté na základe skúseností kandidáta na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelné údržbové čistenie odtokov splaškovej a dažďovej kanalizácie v bytových domoch.
Čistenie a monitoring potrubí, práca s diagnostickými prístrojmi (kamera na kanalizácie, lokátor na vytyčovanie trasy potrubia, obsluhovanie tlakového stroja na čistenie kanalizácie...)
Potrebné prístroje sú umiestnené vo vozidle do 3,5t.
Pomocné montážne práce na základe dohovoru so zamestnávateľom.
Sídlo spoločnosti je v Topoľčanoch, pričom údržba potrubí sa vykonáva v Trenčianskom kraji.

- práca v stabilnej spoločnosti
- príspevok na dopravu do práce
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- firemné oblečenie
- vstupné školenia
- pracovná doba PO - PIA
- 13.plat

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

inštalatér, vodár, kúrenár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, manuálna zručnosť, tímová spolupráca, zodpovednosť a časová flexibilita, príjemné vystupovanie.
Skúsenosti z vodoinštalatérskej a kúrenárskej profesie výhodou.

Hlavným aspektom činnosti sú rekonštrukcie zvislých a ležatých rozvodov zdravotechniky v bytových domoch, montážne práce ústredného vykurovania, plynofikácia, montáž kanalizácie a demontáž azbestového materiálu.
Sídlo spoločnosti: Topoľčany
ID: 4592213  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac