Zákaznícka podpora pre Taliansko (e-commerce) - práca možná iba z Košíc

INSPIO s.r.o.

Miesto práce
Pod Furčou 7, Dargovských hrdinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 800 EUR/mesiac850 - 1 400 EUR/mesiac 850€ netto + variabilná mzda 550€netto na základe výkonu a vedomostí, zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho INSPIO tímu v KOŠICIACH hľadáme INTERNE kolegu/kolegyňu, ktorý/á nám pomôže so starostlivosťou o zákazníkov v Taliansku (zákaznícka podpora) a správou talianskeho webu vrátane sociálnych sietí (copywriting). Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude komunikatívny/a so silným zmyslom pre detail, ľudskosť a gramatiku.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti pre časť Zákaznícky servis:
- prijímanie telefonátov od talianskych zákazníkov,
- vybavovanie mailov a objednávok z Talianska,
- kontrola správnosti objednávok vo talianskom jazyku,
- kontrola doručených a nedoručených zásielok,
- vybavovanie reklamácií.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti pre časť Správa webu a sociálnych sietí pre taliansky web:
- nahadzovanie tovarov na taliansky e-shop,
- zverejňovanie príspevkov na talianskom Facebooku a Instagrame,
- aktívna komunikácia so zákazníkmi na sociálnych sieťach,
- úprava a kontrola grafík v talianskom jazyku,
- spolupráca s talianskymi influencermi,
- komunikácia s agentúrami a prekladateľmi,
- pomoc vo výrobe s výrobou dekorácií pre taliansky trh.

Požiadavky:
- expertné znalosti talianskeho jazyka v hovorovej a písomnej reči,
- príjemné vystupovanie a komunikačné zručnosti vrátane zvládania rôznych situácií,
- pokročilé skúsenosti s písaním, prekladmi a správou sociálnych sietí,
- zaslanie životopisu v slovenskom a talianskom jazyku.

1. Po obdržaní CV v slovenskom a talianskom jazyku zašleme vhodným kandidátom Zadanie na vypracovanie, na ktoré budú mať 2 pracovné dni.
2. Ak bude zadanie vypracované vhodne, krátko (10-15 min) si zavoláme.
3. Keď kandidát splní predchádzajúce body, bude pozvaný na osobné stretnutie.

Ozveme sa len kandidátom, ktorí spĺňajú vyššie stanovené podmienky, vrátane miesta výkonu práce z Košíc. Táto pracovná pozícia nie je určená na prácu na diaľku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Marketing, Žurnalistika, Komunikácia, Prekladateľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Taliansky jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Daktela - Základy
Trello - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- hľadáme si do tímu parťáka/partáčku, ktorý/á je ochotný/á sa učiť nové veci a nebojí sa sveta marketingu,
- náš nový kolega/kolegyňa musí zvládať taliansky jazyk lepšie ako slovenský, keďže Taliansko bude jeho/jej krajina, o ktorú sa bude plnohodnotne starať,
- veľkou pridanou hodnotou bude mentorovanie tímu v kultúrnych rozdieloch a špecifikách Talianska v porovnaní so Slovenskom a inými krajinami,
- chceme parťáka/parťáčku, ktorý/á chce robiť veci lepšie a efektívnejšie vo vzťahu k zákazníkom a kolegom,
- potrebujeme komunikatívneho človeka, ktorý sa nebojí opýtať, aby sa vzdelával a posúval ďalej a ktorý bude motivovať celý tím k lepším výsledkom,
- náš parťák/parťáčka by mal/a byť detailista/detailistka a doťahovač/ka - to sú východzie osobnostné črty,
- ak ťa zamrazí pri talianskych gramatických chybách, tak ťa radi uvidíme na káve.

Sme lídrom na trhu a popredným výrobcom inšpiratívnych
a personalizovaných produktov na exkluzívnych materiáloch
posielaných do celej Európy.

INSPIO existuje, aby pomáhalo ľuďom vytvoriť si vlastný originálny domov,
kde prežívajú radosť, vnímajú krásu a cítia sa príjemne. Sme sprievodcom, ktorý
ponúka inšpiratívne nápady, ako kreatívne a jednoducho dotvoriť svoj priestor.

Robíme svet krajším. Vyrábame produkty, ktorými dokážu ľudia vyjadriť svoje pocity a zrealizovať svoje predstavy. Všetky naše nálepky a dekorácie tlačíme interne, takže máme plnú kontrolu nad celým výrobným procesom a konečným produktom.
ID: 4013925  Dátum zverejnenia: 22.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac