Zákaznícka podpora Trebišov

INSPIO s.r.o.

Miesto práce
Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Možný ihneď
850 - 1 350 EUR/mesiac850€ netto + variabilná mzda 550€netto na základe výkonu a vedomostí, zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do teamu nových členov, ktorí zapadnú do kolektívu a budú sa podieľať na výrobe dekorácií pre našich zákazníkov.
Náplň práce:
-dopĺňanie inzerátov na eshop
-telefonická podpora
-zákaznícky servis
-výroba dekorácií, nálepiek, tabuliek
-práca s tlačiarenskými strojmi
-upravovanie grafík pre zákazníkov
-balenie zásielok a komunikácia so zákazníkmi
-učenie sa novým zručnostiam

Do práce vás zaučíme, ak ste samostatný, šikovný a radi sa učíte novým veciam, určite nám napíšte.

Prosíme zaslať životopis na [email protected] Ďakujeme.

Informácie o výberovom konaní

Uchádzač dostane mailom zadanie na vypracovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zákaznícky servis, komunikácia so zákazníkmi

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

CorelDRAW - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, logické myslenie, všeobecný rozhľad, pracovitosť.

Sme lídrom na trhu a popredným výrobcom inšpiratívnych
a personalizovaných produktov na exkluzívnych materiáloch
posielaných do celej Európy.

INSPIO existuje, aby pomáhalo ľuďom vytvoriť si vlastný originálny domov,
kde prežívajú radosť, vnímajú krásu a cítia sa príjemne. Sme sprievodcom, ktorý
ponúka inšpiratívne nápady, ako kreatívne a jednoducho dotvoriť svoj priestor.

Robíme svet krajším. Vyrábame produkty, ktorými dokážu ľudia vyjadriť svoje pocity a zrealizovať svoje predstavy. Všetky naše nálepky a dekorácie tlačíme interne, takže máme plnú kontrolu nad celým výrobným procesom a konečným produktom.
ID: 3858380  Dátum zverejnenia: 28.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac