Informatik - správca siete

Inšpektorát práce

Miesto práce
Za kasárňou 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.10.2017
Vyplácanie podľa platových taríf zamestnancov pri výkone vo verejnom záujme 524,00 € do 750,50 € podľa rokov praxe, osobný príplatok po dvoch mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie zložitých analytických prác vo väzbe na databázy IS inšpekcie práce po obsahovej a funkčnej stránke, o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, zabezpečuje, poskytuje informácie z informačného systému, vykonáva systémové práce pri údržbe a aktualizácii aplikačných programov, usmerňuje používanie aplikačných programov užívateľmi, vykonáva systémové práce zabezpečujúce chod systému a siete, zabezpečuje bezpečnosť dát v IS zálohovaním, archiváciou, zabezpečuje administráciu prístupov a užívateľských práv v sieti a aplikačnom programe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý

Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, presnosť.

rozpočtová organizácia
ID: 3183612  Dátum zverejnenia: 11.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Vyplácanie podľa platových taríf zamestnancov pri výkone vo verejnom záujme 524,00 € do 750,50 € podľa rokov praxe, osobný príplatok po dvoch mesiacoch