3D Designer pre marketingové oddelenie

QORPO s. r. o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
3 000 EUR/mesiackonečná výška ohodnotenia bude záležať od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

QORPO je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zameriava na prepojenie hier s blockchainom, kryptomenami a NFT. Sme lídrom v oblasti NFT v strednej Európe a v súčasnosti budujeme najkompletnejší ekosystém vo vesmíre NFT s 3 živými produktmi – Trade Race Manager, Qorpo Wallet a Qorpo Market.
Momentálne aktívne pripravujeme ďalší produkt – CyberTrade. Hru, ktorá je založená na NFT v plnom 3D Unity engine, kde môžete ovládnuť mesto v revolučnom metaverse Play2Earn NFT.

V QORPO hľadáme ľudí poháňaných zvedavosťou – vizionárov, ktorí sa neboja objavovať nové oblasti budovania metavesmíru. Neohrozených jednotlivcov, ktorí radi prijímajú výzvy a svojou predstavivosťou nám pomôžu s posúvaním hraníc reality. Pokračujeme v budovaní prostredia, ktoré vám umožňuje riskovať a predefinovať, čo je možné. Ponúkame miesto pre talentovaných ľudí, ktorí nie sú spokojní s tým, čo je, ale sú posadnutí tým, čo by mohlo byť.

Práve pre to do nášho tímu hľadáme 3D dizajnéra. Ideálny kandidát na túto pozíciu by mal disponovať výbornou znalosťou 3D, od návrhu konceptu, vizuálov až po komplexný výstup.

Náplň práce:
• kreatívne myslenie a vývoj originálnych dizajnových konceptov, grafiky a rozloženia,
• tvorba návrhov, ktoré budeš vytvárať a zdieľať s kolegami,
• rešpektovanie termínov v rýchlo sa meniacom prostredí s občasným veľkým pracovným zaťažením,
• dodržiavanie projektových smerníc a právnych predpisov, nariadení o dodržiavaní predpisov.

Všetkých uchádzačov prosíme o zaslanie CV spolu s portfóliom.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, ozveme sa však iba tým, ktorí budú vyhovovať naším kritériám, za pochopenie ďakujeme.

• atraktívne mzdové ohodnotenie, konečná výška ohodnotenia bude záležať od skúseností kandidáta,
• zaujímavý program benefitov - PlayStation počas pracovnej doby považujeme za podporujúci prvok kreativity,
• získaš cenné skúsenosti a prax z medzinárodnej spoločnosti,
• na projektoch budeš pracovať so špecialistami, ktorých skúsenosti ti môžu pomôcť v posune v tvojej kariére,
• pracovné prostriedky a moderné technológie, ktoré Ti budú denne pomáhať dosahovať tie najlepšie výsledky (aj na doma),
• individuálny prístup, podporujeme talenty a sme radi, keď rastú spolu s nami :)
• moderné pracovné prostredie, bezplatné parkovanie priamo v areáli,
• možnosť zúčastniť sa zaujímavých teambuildingových aktivít.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gaming sector , Designed field, creative designer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Cinema 4D - Pokročilý
Substance Painter - Pokročilý
Adobe After Effects - Pokročilý
Adobe Premiere Pro - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Lightroom - Pokročilý
Unity 3D - Základy

Počet rokov praxe

3

● skúsenosti so širokou škálou médií a softvéru pre grafický dizajn,
● výborná znalosť 3D, modelovania, textúrovania, UV, rigovanie, animovanie, renderovanie,
● výborné vizuálne cítenie a znalosť svetla, pózovania a práca s kamerou v 3D prostredí,
● cieľavedomý, samostatný a tímový hráč
● skúsenosti s komunikáciou v anglickom jazyku

QORPO Game Studio je jedným z popredných nezávislých vývojových štúdií AAA hier s medzinárodným tímom talentovaných jednotlivcov pracujúcich z kancelárií na Slovensku a vďaka nášmu programu práce na diaľku aj z celého sveta.
Od svojho založenia v roku 2018 sme na Blockchaine uspeli s titulmi ako TRM, Citizen Conflict, AneeMAte a iné. Sme jedným z najskúsenejších herných štúdií s prácou v Unreal Engine v tomto odvetví a každým dňom sa posúvame vpred.

QORPO Game Studio však nie je len o práci – vieme sa aj dobre zabaviť! Či už ide o hranie herných turnajov v našej zasadačke, spoločné oslavy dôležitých dní a míľnikov, alebo jednoducho užívanie si spoločnosti svojich talentovaných kolegov, v tíme našich ľudí sa okamžite budeš cítiť ako súčasť rodiny.

Takže ak si pripravení posunúť svoju kariéru do nových výšin, QORPO Game Studio je presne to, čo hľadáš. Pripoj sa k nášmu tímu a buď pri tom, keď budeme predstavovať svetu ďalšie veľké projekty! Prihlás sa teraz a staň sa súčasťou našej úžasnej komunity.
ID: 3964807  Dátum zverejnenia: 11.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac