Učiteľ/ka MŠ, Asistent/ka učiteľa

INškôlka s. r. o.

Miesto práce
Zuzany Chalupovej, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
marec/apríl
1 100 - 1 400 EUR/mesiac- nástupný plat, záleží od skúseností a dosiahnutého stupňa vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Učiteľ/ka

- samostatné odborné vedenie 2 - 6 ročných detí
- riadenie sa Štátnym vzdelávacím programom
- plánovanie aktivít, motivovanie a stimulovanie detí k vytváraniu
pozitívneho vzťahu k učeniu
- vedenie detí k samostatnosti, nácvik hygienických návykov
- realizácia hier a aktivít
- spracovanie plánov činností pre MŠ
- sledovanie a zaznamenávanie vývoja detí

Asistent/ka

- spolupracuje s učiteľkou v triede vo VVČ
- vykonáva dozor nad deťmi
- spoluzodpovedá za estetický vzhľad MŠ

Ponúkame priateľský tím ako aj osobný a profesijný rast - školenia, kurzy.
Zabezpečujeme gastrokartu.
Pracovná doba: 6hod v MŠ, 2hod domáca príprava, 40 dní dovolenky.

Na pozíciu pedagóga hľadáme uchádzača s adekvátnym vzdelaním, príjemným vystupovaním, s pozitívnym vzťahom k deťom a s výbornými organizačnými schopnosťami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predškolská elementárna pedagogika, zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

rešpektujúci prístup k deťom, flexibilita, empatia, zodpovednosť, komunikačné a organizačné schopnosti, nekonfliktnosť, príjemné vystupovanie, znalosť Montessori pedagogiky výhodou, ochota vzdelávať sa, hra na hudobný nástroj a výtvarné nadanie je prednosťou

Sme súkromná materská škola patriaca do siete škôl, poskytujúca starostlivosť o deti vo veku 2 - 6 rokov. Využívame Hejného metódu, Montessori, NTC, učíme deti detskú jógu, angličtinu. Posielame učiteľky pravidelne na školenia, organizujeme team-buildingové akcie a Erasmus študijné pobyty.
ID: 3733881  Dátum zverejnenia: 22.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac