Obchodní manažer/Hunter B2B Slovensko

INSIO software s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Predávaj super software INSIO na Slovensku

Náš software riadi zákazníkom oblasti nákupu, predaja, správy dokumentov, pravidelné aj havarijné údržby, workforce management, a poskytuje podklady pre reporting. Medzi našich klientov patria ako veľké medzinárodné spoločnosti, tak aj miestne dynamicky sa rozvíjajúce podniky.

Sme česká softwarová firma, ktorá má v tomto roku našliapnuté, a teda potrebujeme posilniť náš obchodný tím pre oblasť Slovenska o skúseného obchodného manažéra so slovenčinou.

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • Aktívna akvizícia nových klientov
  • Vytváranie databázy nových klientov a rozvoj B2B obchodných príležitostí
  • Spolupráca na tvorbe obchodnej stratégie s obchodným riaditeľom spoločnosti a manažérmi ďalších obchodných segmentov
  • Rozširovanie partnerskej siete zmluvných partnerov
  • Príprava zmluvnej dokumentácie a riadenie kompletného obchodného cyklu
  • Úzka spolupráca s marketingovým oddelením a ostatnými oddeleniami v spoločnosti

Aké znalosti od Vás očakávame?

  • Dĺžka praxe 2-5 rokov na obdobnej pozícii
  • Preukázateľné skúsenosti s B2B obchodom a získavaním nových zákazníkov
  • Proaktívny a prozákaznícky prístup a samostatnosť
  • Výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
  • Sieť kontaktov v B2B prostredí na Slovensku
  • Dobrú znalosť MS Office (Word, Excel, Outlook) a CRM systémov
  • Angličtina na komunikatívnej úrovni, iné jazyky výhodou

Čo ponúkame?

  • Týždeň dovolenky naviac
  • Motivačné finančné ohodnotenie
  • Možnosť profesijného rastu
  • Sebarealizáciu na projektoch
  • Flexibilnú pracovnú dobu
  • Skvelú tímovú atmosféru

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 4342842  Dátum zverejnenia: 31.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc