Riaditeľ regionálneho predaja INSGRAF s.r.o.

INSGRAF s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- regionálne zastúpenie spoločnosti, ktorá je jedným z lídrov na slovenskom trhu
- budovanie dobrého mena Firmy a starostlivosť oň
- starostlivosť o pridelených zákazníkov
- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov, nadväzovanie obchodných vzťahov
- pravidelné denné návštevy aktívnych a potencionálnych zákazníkov, prezentácia produktov a noviniek
- vyhľadávanie obchodných aktivít a aktívna účasť na ich realizácii
- aktívny predaj vrátane prípravy cenových ponúk
- profesionálna osobná, telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi
- zisťovanie potrieb zákazníkov, konzultačná činnosť, poskytovanie servisu
- technická a obchodná podpora u stálych zákazníkov, riešenie prípadných reklamácií
- návrhy na zlepšovanie spokojnosti zákazníkov
- zodpovednosť za plnenie plánu predaja v pridelenom regióne
- pravidelný reporting

- kompletné bezplatné produktové školenia
- pružný pracovný čas
- umožňujeme prácu z domu - home office,
- možnosť profesného rastu v rámci spoločnosti,
- priestor pre sebarealizáciu
- zľavy na produkty spoločnosti
- firemné benefity
- služobný mob. telefón, laptop, auto

Ak Vás daná pracovná pozícia zaujala a spĺňate vyššie uvedené kritériá, pošlite nám prosím na nižšie uvedenú mailovú adresu:

- štruktúrovaný životopis v anglickom jazyku

- motivačný list v anglickom jazyku

- očakávané finančné ohodnotenie netto

- súhlasom so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení:

"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti INSGRAF s.r.o. Vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa §20 odst.3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami stanovené kritériá.
Na osobný pohovor budú pozvaní len kandidáti, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti predaja produktov a služieb
- aktívny a podnikateľský prístup s orientáciou na výsledok a zákazníka
- lojalita, príjemné vystupovanie
- obchodný duch
- vysoké propredajné nasadenie
- cestovanie v rámci prideleného regiónu
- aktívna komunikácia, výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- logické myslenie, ochota učiť sa
- orientácia na dosiahnutie stanoveného cieľa
- samostatnosť, zodpovednosť
- časová flexibilita
- organizačné schopnosti
- schopnosť riadiť ľudí

Predchádzajúca prax na podobnej pozícií je výhodou.

Insgraf s.r.o. je členom európskej skupiny INSGRAF - popredného dodávateľa edukačných pomôcok a školského nábytku. S našim vybavením, nábytkom a pomôckami sa stretávajú deti v jasliach, škôlkach a školách už v 24 európskych krajinách. Naša ponuka je naozaj široká od vzdelávacích hračiek, výtvarného materiálu, učebných pomôcok, kobercov až po detské ihriská. V našej ponuke máme tisícky produktov zameraných na vzdelávanie detí ako aj na prostredie, ktoré na nich vplýva.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3205597  Dátum zverejnenia: 4.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou