Lektor/ka anglického jazyka v Nových Zámkoch a vo Vrábľoch

inschool Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jazyková škola inlingua® Nitra hľadá lektora anglického jazyka na dlhodobú spoluprácu.

Jedná sa o pravidelnú výučbu anglického jazyka pre malé skupiny.

Našim lektorom ponúkame podporu a spoluprácu, pravidelné metodické vzdelávanie zabezpečené slovenskými i medzinárodnými školiteľmi . Táto pozícia je vhodná i pre študentov a absolventov.

The inlingua® Nitra language school looks for English language trainers for long-term cooperation.

We would like you to teach English in small groups of people (max. 8) in Nové Zámky and Vráble.

We offer our trainers support, regular methodical trainings provided by Slovak and international trainers.

This position is also suitable for students and graduates.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 8 €/ hodina /60 minút (závisí od skúseností lektora)

• oboznámenie sa s novou metodológiou zameranou na hovorenie
• možnosť rozvíjania vlastnej tvorivosti
• priateľská atmosféra
• pravidelné metodologické školenia
• mladý pracovný tím
• firemné podujatia

• to get familiar with a new teaching methodology based on communication
• to develop your own creativity
• friendly atmosphere
• regular methodological trainings
• A young working team
• corporate events

V prípade seriózneho záujmu nám, prosím, zašlite svoj životopis na [email protected] alebo volajte priamo na telefóne číslo +421 917 749 161

Vaše životopisy posielajte na : [email protected]

Kontaktné osoby: Mgr. Lenka De Miguel Matyová, Mgr. Ingrida Gregušová

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.12.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• kvalifikované vzdelanie
• dynamickosť
• flexibilita
• samostatnosť
• spoľahlivosť
• prispôsobenie sa požiadavkám klienta
• zmysel pre humor
• tímový duch
• otvorenosť novej metodológii a vyučovacím technikám
• tvorivosť

We require:
• Qualified education
• dynamics
• flexibility
• Independence
• Reliability
• Customizing with client requirements
• sense of humor
• team spirit
• Openness to the new methodology and teaching techniques
• Creativity

inlingua Nitra is the first inlingua language center in Slovakia. It uses all the experience of the inlingua International network. Inlingua centers currently provide language training and other linguistic services to half a million clients around the world.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

inlingua Nitra
Schurmannova 8
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka De Miguel Matyová
Tel.: +421907050255, +421917749161
E-mail: poslať životopis
ID: 3384000   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 8 €/ hodina /60 minút (závisí od skúseností lektora)