Rozpočtár stavieb

INPEK HOLDING, a.s.

Miesto práce
Štefánikova trieda 81, Nitra
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ekonomické posúdenie vhodnosti navrhovaných technických riešení
- ekonomické vyhodnotenie zrealizovaných stavieb
- štúdia podkladov (výkazov výmer, projektovej dokumentácie) pre spracovanie cenových
ponúk
- vypracovávanie rozpočtov, cenových ponúk a kalkulácii stavebných projektov podľa
výkresovej dokumentácie
- komunikácia so subdodávateľmi,
- kontrola súladu projektovej dokumentácie s výkazom - výmer,
- vypracovávanie časových harmonogramov,
- archivácia písomností
- plnenie ďalších povinností vyplývajúcich z interných predpisov spoločnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1200,- EUR, s vhodným kandidátom je možnosť dohodnúť navýšenie základnej mzdy, čo závisí od požadovanej praxe a vzdelania

- zaujímavá a perspektívna práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
- motivujúce pracovné prostredie
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- odborné školenia a jazykové kurzy
- služobný mobilný telefón
- služobné auto podľa potreby

Ozveme sa iba vybraným uchádzačom, ktorí budú kontaktovaní ohľadom času a miesta konania pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
CENKROS - pokročilý
ArchiCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

zodpovednosť, spoľahlivosť, lojalita, aktívny prístup k práci, komunikatívnosť, flexibilita, zmysel pre presnosť a detail

Spoločnosť INPEK HOLDING, a.s. bola založená v roku 2015. Svojim klientom poskytujeme komplexné služby zahŕňajúce pred-realizačnú prípravu projektu, výkon inžinierskej činnosti, ako aj samotnú realizáciu stavieb. Pri výstavbe uplatňujeme najnovšie pracovné postupy a pracujeme s kvalitnými materiálmi, aby sme zákazníkovi odovzdali najvyššiu hodnotu diela. Zároveň sa v rámci realizácie diela zameriavame na precíznu prípravu stavby a trvalo konštruktívnu komunikáciu so všetkými subjektmi. V priebehu realizácie každého projektu kladieme vysoký dôraz na kvalitu, bezpečnosť a spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Štefánikova trieda 81
94901 Nitra
ID: 3579607   Dátum zverejnenia: 23.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200,- EUR, s vhodným kandidátom je možnosť dohodnúť navýšenie základnej mzdy, čo závisí od požadovanej praxe a vzdelania