Senior technik pre prístupové, požiarne a kamerové systémy

Inovasec s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 200 - 2 500 EUR/mesiacrealizačné bonusy a koncoročné odmeny využívanie firemného vozidla

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné práce pri nastavení, servise a revíznych prehliadkach bezpečnostných systémov.

-Profesionálny rast

-Zaškolenie a možnosť pravidelne si dopĺňať kvalifikáciu

-Široká škála interných a externých školení

-Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Životopisy v štruktúrovanej forme posielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem, vhodných kandidátov budeme obratom kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, technik slaboprúdových systémov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

programy balíka Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Na tejto pozícii sa najlepšie uplatní skúsený technik, ktorý má prax inštalácii a servise ACS, EPS, EZS a CCTV.

Hľadáme nových kolegov, ktorí sú odborne zdatní, flexibilní a samostatne rozmýšľajúci.

Vieme oceniť iniciatívneho a rozhodného človeka, ktorý sa bude aktívne podieľať pri príprave, realizácii a odovzdávaní projektov.

Projektovanie, realizácia a servis pre zabezpečovacie systémy, kamerové systémy, systémy riadenia vstupu do objektov
Poskytovanie služieb Internetu
Projektovanie a realizácia elektroinštalačných prác
Komplexná dodávka fotovoltických zariadení
Aktívna správa a dohľad prvkov sieťovej infraštruktúry

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4787473  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac