Logo INOVA LOGIC, s.r.o.

Copywriter na tvorbu článkov a manuálov pre slovenský softvér

INOVA LOGIC, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
8 EUR/hod.Hrubá mzda pri TPP 1400 EUR bez DPH, na živnosť od 11€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu Copywritera k slovenskému softvéru CDESK, flexibilnému Service Desku, zameraného na zlepšovanie poskytovaných služieb, najmä servisných a procesov vo firmách.

Tvojou náplňou práce bude pútavo písať o CDESKu. Budeš mať priestor sa naučiť všetko potrebné o CDESKu, aby si mohol vytvárať čo najlepšie články. Preferovaným jazykom na písanie je slovenčina alebo angličtina.

Náplň práce:

  • Písanie článkov o CDESKu, jeho funkciách a vytváranie prípadových štúdií.
  • Písanie noviniek k novým verziám a návody na použitie.
  • Vytváranie blogov k zaujímavým funkciám.
  • Pomoc s prípravou obsahu školení.

Miesto práce podľa Tvojich preferencií, buď osobne na pracovisku alebo z domu.

Flexibilný pracovný čas.

Transparentné ohodnotenie.

Práca na zaujímavom projekte, ktorý sa používa v rôznych typoch spoločností a inštitúcií

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Výborný písomný prejav
  • Prax v písaní článkov, ideálne referencia na publikované články alebo iný relevantný obsah
  • Kreativita a schopnosť prispôsobiť sa rôznym témam
  • Samostatnosť a zodpovednosť za vlastnú prácu

Sme spoločnosť s mladými ľuďmi, stabilným zázemím, zákazníkmi zatiaľ v SR, ČR a pracujeme na vstupe na zahraničné trhy. Ako naša spoločnosť rastie, máme záujem, aby si sa odborne a osobne rozvíjal.

Vyvíjame a nasadzujeme moderný softvérový produkt CDESK® pre podporu zákazníkov a riadenie operatívnych procesov najmä v IT, servisných spoločnostiach a spoločnosti poskytujúce služby.
Súčasne vyvíjame aj nástroj CUSTOMER MONITOR® pre IT monitoring, vzdialený prístup a manažment počítačových sietí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4796831  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.