Pozícia

Junior účtovník

Place of work
Tomášikova 64, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Contract
plný úväzok
Salary
1 300 EUR/mesiac
Konkrétna pracovná ponuka bude závisieť od Vašich odborných a technických zručností, vzdelania a pracovných skúseností.
Team
Finance

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme moderná slovenská IT firma vyvíjajúca biometrické systémy a hľadáme juniorného účtovníka/-čku, ktorý by doplnil/a rady v našom finančnom oddelení. Ak je pre teba, okrem iného, dôležité aj to, že chceš pracovať v spoločnosti, ktorá tvorí niečo ozaj zaujímavé čo pozitívne mení svet ako ho poznáme, tak potom čítaš ten správny inzerát.

Náplň práce

  • Vedenie podvojného účtovníctva (účtovanie účtovných záznamov z oblasti dodávateľských faktúr; účtovanie interných dokladov - zaraďovanie, odpisovanie, vyraďovanie dlhodobého nehmotného a hmotného majetku)
  • Evidencia a účtovanie dodávateľských faktúr
  • Základná znalosť a aplikačná prax z oblasti zákona o dani z pridanej hodnoty podľa slovenských a českých právnych predpisov.
  • Kontrola a kompletizácia faktúr a preddavkových faktúr
  • Zabezpečenie triedenia nákladov podľa interného firemného nastavenia
  • Spolupráca s hlavnou účtovníčkou pri žiadostiach o vrátenie DPH zo štátov EÚ (VAT REFUND)
  • Individuálna komunikácia so zamestnancami v súvisiacich otázkach
  • Ďalšie pracovné úlohy podľa požiadavky hlavného účtovníka-čky
  • Aktívna spolupráca s finančným kontrolórom

  • Práca v jedinečnej slovenskej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti biometrických softvérových riešení
  • Zaujímavá práca s najmodernejšími technológiami a možnosť ovplyvniť výsledné riešenia po technickej aj funkčnej stránke
  • Individuálny prístup k osobnému rozvoju, interné vzdelávanie, kurzy angličtiny, externé kurzy platené firmou
  • 13. / 14. platy (odvíjajúce sa od úspešne dosiahnutých produktových a firemných cieľov)
  • Loyalty bonus – deň platenej dovolenky navyše za každý odpracovaný rok (do výšky 5-tich dní)
  • Referral bonus – finančná odmena za prijatie nového zamestnanca na základe vášho odporúčania
  • Sick days
  • Hybridný pracovný model (viac než 40% Homeoffice)
  • Možnosť vziať si dvojtýždňový full Homeoffice 2x do roka
  • Možnosť práce na TPP alebo živnosť
  • Viacero pravidelných celofiremných teambuildingov ako aj kopec menších spontánnych akcií
  • Flexibilná pracovná doba
  • MultiSport karta
  • Herňa vybavená stolným futbalom, stolným tenisom či šípkami
  • Čerstvé ovocie, snack bar, firemné raňajky na mesačnej báze

Dobrý deň a ďakujeme, že ste sa rozhodli uchádzať sa o prácu v Innovatrics. Sme radi, že sa o nás zaujímate!
Po obdržaní vášho životopisu dôkladne skontrolujeme vašu žiadosť a zistíme, či ste pre nás ten pravý. Ak áno, budeme vás kontaktovať, aby sme sa o vás dozvedeli viac.

Prajeme vám veľa šťastia v našom náborovom procese!

Pred odoslaním odpovede na aktuálnu pracovnú ponuku si prečítajte Informácie o spracovaní osobných údajov. Vaše údaje posielate spoločnosti Innovatrics, sro, Pri vinohradoch 82, 831 06 Bratislava, IČO: 36 280 712, ktorá bude spracúvať Vaše osobné údaje na Vašu žiadosť podľa článku 6 ods. 1 písm. b) Všeobecnej ochrany údajov. nariadenia (GDPR) na účely vykonania a posúdenia konkrétneho výberového konania a v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa so zameraním na účtovníctvo
  • Minimálne 1 ročná prax na pozícii účtovník resp. skúsenosti s účtovníckou agendou
  • Znalosť účtovného softvéru Pohoda je výhodou nie podmienkou
  • Znalosť podvojného účtovníctva podľa slovenskej legislatívy
  • Znalosť podvojného účtovníctva podľa českej legislatívy výhodou
  • Samostatnosť, dôslednosť, flexibilita, tímová spolupráca
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Skúsenosti s transformáciou účtovných záznamov do elektronickej podoby.

Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií.
Získali sme ocenenie IT firma roka 2015, IT produkt roka 2016, v roku 2017 ocenenie Diamant slovenského biznisu!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Mlkvá
E-mail: poslať životopis

Zaujala vás táto pozícia?

Pošlite nám svoje CV. Hľadáme tých najlepších z najlepších.
ID: 4819607  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac