Pozícia

SW Development Support

Place of work
Jarošova 1, Bratislava
Contract
na dohodu (brigády)
Salary

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študuješ vysokú školu IT zamerania a hľadáš možnosti, ako sa zdokonaliť v programovaní a skriptovaní? Na našom technickom supporte okrem toho prenikneš aj hlbšie do biometrickej domény. Ak ťa baví doména C++, chceš v nej napredovať a popri škole máš čas venovať sa niečomu zmysluplnému, neváhaj sa nám ozvať!

Náplň práce

- Technická podpora našich biometrických softvérových produktov (API, licencovanie)
- Analýza a riešenie požiadaviek zákazníka
- Riešenie úloh so zameraním na zdokonaľovanie sa v C++ (čiastočne aj Java/.NET), implementácia testov, debugging
- Spolupráca v tíme skúsených a zohratých softérových vývojárov
- Podpora komunikácie so zákazníkmi, ktorí využívajú naše SW produkty

- Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie a webových aplikácií
- Pôsobnosť na celosvetovom trhu
- Práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
- Kontakt s rôznymi kultúrami
- Adekvátne ohodnotenie s možnosťou rastu s ohľadom na výsledky
- Individuálny prístup
- Pravidelné koncoročné odmeny
- Flexibilná pracovná doba

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj štrukturovaný životopis.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C++ - Základy

- Študent II stupňa vysokej školy IT zamerania
- Aspoň základné skúsenosti s programovaním
- Písomná znalosť Anglického jazyka
- Základná znalosť jazyka C++
- Ochota učiť sa nové veci a zanietenie pre technológie
- Zodpovedný prístup a zmysel pre detail
- Tímovosť a flexibilita
- Výhodou sú zakladné administrátorské skúsenosti s bežne používanými operačnými systémami (Windows, Linux, Android, iOS)
- Vítaná je znalosť iných programovacích jazykov, ako Java, C# či Ruby

Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií.
Získali sme ocenenie IT firma roka 2015, IT produkt roka 2016, v roku 2017 ocenenie Diamant slovenského biznisu!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Chalupková
Tel.: +421908424846
E-mail: poslať životopis

Zaujala vás táto pozícia?

Pošlite nám svoje CV. Hľadáme tých najlepších z najlepších.
ID: 3514591  Dátum zverejnenia: 16.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,50 EUR brutto / hodina. Konkrétna pracovná ponuka bude závisieť od úrovne ponúknutej pracovnej pozície, vašich odborných a technických schopností a znalostí, vzdelania a pracovných skúseností.