Marketingový koordinátor

Innovatrics, s.r.o.

Miesto práce
Jarošova 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Minimálna hodinová garantovaná mzda: 5,- EUR brutto. Konkrétna pracovná ponuka bude zavisieť od úrovne ponúknutej pracovnej pozície, vašich odborných schopností a znalostí, vzdelania a pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študenom vysokej školy so zanietením pre oblasť marketingu a hľadáš si dlhodobú brigádu? Tak poď získať relevantné skúsenosti už počas štúdia v úspešnej slovenskej spoločnosti s celosvetovým pôsobením. Na tejto pozícií prenikneš do všetkých oblastí marketingu, no najmä nám výrazne pomôžeš pri organizácií high-tech výstav, ktorých sa pravidelne zúčastňujeme.

• Podpora pri organizácii vystav v rámci celého sveta - príprava podkladov a materiálov
• Komunikácia s organizátorom výstav, administratívne zabezpečenie a vyhodnocovanie
• Spravovanie databázy výstav
• Príprava podkladov a aktualizácia obsahu marketingových materiálov v rámci interného prostredia firmy
• Plánovanie, návrhy a objednávanie promo materiálov, reklamných predmetov
• Participácia na príprave newsletterov (invitation letter, thanks letter)
• Administratívna podpora v oblasti marketingu, podpora rozpracovaných projektov a úloh

• Práca v unikátnej slovenskej spoločnosti, globálnej špičke v oblasti biometrických softvérových riešení
• Zaujiímavé ohodnotenie a rast v závislosti od vašej angažovanosti a výsledkov
• Individuálny prístup k osobnému rozvoju, interné vzdelávanie, kurzy angličtiny
• Flexibilný pracovný čas
• Pravidelné team-buildingy
• Foosball, stolný tenis a šípky sú k dispozícii v našej herni
• Čerstvé ovocie, snack bar, každý mesiac spoločné raňajky

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• Študent vysokej školy so zameraním na marketing, či inú súvisiacu oblasť
• Anglický jazyk slovom aj písmom na pokročilej úrovni
• Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
• Chuť komunikovať s kolegami a partnermi/dodávateľmi spoločnosti na medzinárodnej úrovni
• Zodpovedný prístup k práci, kreativita
• Priateľskosť a otvorenosť
• Dobrá znalosť nástrojov MS Office
• Dobrý všeobecný a geografický prehľad
• Osobný záujem a vzťah k informačným technológiám je veľmi vítaný
Chcem sa stať súčasťou tímu
VITAJTE V INNOVATRICS
Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií.
Získali sme ocenenie IT firma roka 2015, IT produkt roka 2016, v roku 2017 ocenenie Diamant slovenského businessu!
Viac o Innovatrics
ID: 3510457   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Minimálna hodinová garantovaná mzda: 5,- EUR brutto. Konkrétna pracovná ponuka bude zavisieť od úrovne ponúknutej pracovnej pozície, vašich odborných schopností a znalostí, vzdelania a pracovných skúseností.