Pozícia

Senior Marketingový špecialista

Place of work
Jarošova 1, Bratislava
Contract
plný úväzok
Salary

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš marketingový tím je dôležitou súčasťou spoločnosti Innovatrics a výrazne nám pomáha pri napĺňaní našich cieľov. Na tejto pozícii sa budeš zameriavať najmä na digitálny marketing s medzinárodným dopadom, ako aj na iné marketingové oblasti. Ak sa k nám chceš pripojiť, očakávame osobné zanietenie, nadšenie pre prácu a ideálne predchádzajúce skúsenosti zo spoločností, ktoré majú blízko k informačným technológiám.

Náplň práce
  • Spolupráca pri tvorbe a následnej implementácii marketingovej stratégie vo zverenej oblasti.
  • Zameranie na digitálny marketing.
  • Navrhovanie a realizácia krokov na zvýšenie aktivity užívateľov webových stránok.
  • Spolupráca pri tvorbe a realizácii marketingových materiálov (www stránky, infomateriály, produktové letáky, brožúry, newslettery, case studies a iné) a zodpovednosť za ich aktuálnosť.
  • Realizácia marketingových aktivít zacielených na B2B segment.
  • Zodpovednosť za tvorbu, rozvoj a úpravu obsahu textov v rámci online komunikačných kanálov.
  • Zabezpečenie plynulej a efektívnej komunikácie so spolupracujúcimi agentúrami.
  • Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

  • Práca v rýchlo rastúcej a jedinečnej slovenskej spoločnosti, ktorá je globálnym lídrom v oblasti biometrických softvérových riešení
  • Profesionálne tímy kolegov, ktorí sú oddaní našej firemnej vízií a zanietení pre pre nové technológie
  • Flexibilný pracovný čas
  • Pravidelné team buildingy
  • Foosball, stolný tenis a šípky k dispozícií v našej play room
  • Čerstvé ovocie, snack bar, každomesačné firemné raňajky
  • Uspokojivé ohodnotenie s možnosťou rastu, založené na vašej angažovanosti a výsledkoch
  • Individuálny prístup k osobnému rozvoju, interné vzdelávanie, kurzy angličtiny

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Aspoň 4 roky praxe na podobnej pozícií
  • Vysokoškolské vzdelanie v relevantnej oblasti
  • Skúsenosti v oblasti digitálneho marketingu
  • Technická zdatnosť, prehľad o IT doméne, pozitívny vzťah k technológiám
  • Schopnosť profesiónálne komunikovať v anglickom jazyku slovom aj písmom
  • Priateľský prístup a ochota pomáhať ostatným
  • Znalosť základných pravidiel copywritingu je výhodou
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Osobné nasadenie, flexibilita, samostatnosť, dôslednosť

Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií.
Získali sme ocenenie IT firma roka 2015, IT produkt roka 2016, v roku 2017 ocenenie Diamant slovenského biznisu!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Chalupková
Tel.: +421908424846
E-mail: poslať životopis

Zaujala vás táto pozícia?

Pošlite nám svoje CV. Hľadáme tých najlepších z najlepších.
ID: 3462935  Dátum zverejnenia: 25.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 EUR brutto / mesačne. Konkrétna pracovná ponuka bude závisieť od úrovne ponúknutej pracovnej pozície, vašich odborných a technických schopností a znalostí, vzdelania a pracovných skúseností.