Pozícia

Junior IT Account Manager

Place of work
Jarošova 1, Bratislava
Contract
plný úväzok
Salary

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako biometrický líder neustále rozvíjame nové obchodné príležitosti, preto rozširujeme
náš tím a hľadáme junior Account Managera. Ak sa chceš pridať k nám, nesmú ti chýbať
technické znalosti a schopnosť vytvárať dlhotrvajúce obchodné vzťahy.

Náplň práce
● Medzinárodný predaj biometrického softvéru stredným a malým klientom
● Budovanie a udržiavanie dobrých a dlhotrvajúcich vzťahov so zákazníkmi
● Zodpovednosť za nových a existujúcich zákazníkov počas celého obchodného cyklu
od vyhľadávania nových obchodných príležitostí až po fakturáciu
● Zodpovednosť za dosahovanie obchodných cieľov u nových a zverených zákazníkov

● Zaujímavé pracovné prostredie s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie a
webových aplikácií
● Pôsobnosť na celosvetovom trhu
● Práca v mladom tíme v dynamickej spoločnosti
● Kontakt s rôznymi kultúrami
● Príležitosti pre profesionálny rast, adekvátne ohodnotenie na základe dosiahnutých
výsledkov
● Individuálny prístup
● Pravidelné koncoročné odmeny
● Flexibilná pracovná doba

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected].

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

● Skúsenosti s predajom softvéru minimálne jeden rok
● Výborná znalosť anglického jazyka je podmienkou
● Silné technické zázemie, znalosť HW a SW riešení
● Skúsenosti s CRM softvérom
● Medzinárodná skúsenosť s obchodom je výhodou
● Nadšenie, vysoká vnútorná motivácia, schopnosť budovať obchodné vzťahy, orientácia na cieľ, zodpovedný prístup

Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií.
Získali sme ocenenie IT firma roka 2015, IT produkt roka 2016, v roku 2017 ocenenie Diamant slovenského biznisu!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Chalupková
Tel.: +421908424846
E-mail: poslať životopis

Zaujala vás táto pozícia?

Pošlite nám svoje CV. Hľadáme tých najlepších z najlepších.
ID: 3278454  Dátum zverejnenia: 3.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálna mesačná garantovaná mzda 1200 EUR brutto + bonusy. Konkrétna pracovná ponuka bude zavisieť od úrovne ponúknutej pracovnej pozície, vašich odborných schopností a znalostí, vzdelania a pracovných skúseností.