Pozícia

Senior Linux Administrátor

Place of work
Jarošova 1, Bratislava
Contract
plný úväzok
Salary

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme skúseného systémového administrátora so širokým prehľadom v oblasti moderných informačných technológií a s chuťou neustále zlepšovať IT prostredie spoločnosti s komplexnou infraštruktúrou.

Náplň práce:
- Spoluzodpovednosť za správu, údržbu a rozvoj komplexnej IT infraštruktúry (Public & private cloud)
- Rozvoj nástrojov na automatizáciu, konfiguráciu, deployment služieb a VMs (Ansible, ...)
- Úzka spolupráca s development teamom na rozvoji CI/CD infraštruktúry
- Hľadanie nových riešení, optimalizácia existujúcich služieb
- Komplexná správa, zabezpečenie a rozvoj interných služieb
- Konfigurácia a administrácia sieťových prvkov, riešenie problémov v rámci firemnej siete
- Ďalšie administrátorské a servisné činnosti podľa potreby

- Prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
- Pôsobnosť na celosvetovom trhu – kontakt s rôznymi kultúrami
- Práca v tíme ľudí, ktorí sú nadšení pre svoju prácu
- Adekvátne ohodnotenie a možnosť ďalšieho rastu
- Pravidelné ročné odmeny
- Flexibilná pracovná doba
- Pravidelné tímove podujatia
- Individuálny prístup
- Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie a distribuovaných systémov

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v spoločnosti Innovatrics.
Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected].
Vašu žiadosť starostlivo posúdime a budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Prax na podobnej pozícii minimálne 3 roky
- Zodpovedný prístup, vášeň pre technológie a zmysel pre detail
- Výborná znalosť administrácie serverových Linux/Unix systémov
- Znalosť skriptovania v BASH či Python
- Pokročilá znalosť sietí a sieťových technológií (IPv4, routing, switching, VPN, VLAN, firewall ...)
- Znalosť virtualizačných technológií (KVM, VMware, VirtualBox)
- Orientácia v oblasti cloud computing-u (Amazon AWS, MS Azure) a vzťah k OpenSource
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Výhodou znalosť administrácie databázových riešení (Oracle DB, PostgreSQL)
- Kľúčové slová: sysadmin, Linux, Automatization, security, scripting, support, virtualization, git, CI, opensource

Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií.
Získali sme ocenenie IT firma roka 2015, IT produkt roka 2016, v roku 2017 ocenenie Diamant slovenského biznisu!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Chalupková
Tel.: +421908424846
E-mail: poslať životopis

Zaujala vás táto pozícia?

Pošlite nám svoje CV. Hľadáme tých najlepších z najlepších.
ID: 3256580  Dátum zverejnenia: 18.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2200 EUR brutto / mesačne. Konkrétna pracovná ponuka bude závisieť od úrovne ponúknutej pracovnej pozície, vašich odborných a technických schopností a znalostí, vzdelania a pracovných skúseností.