Marketingový špecialista

Innovatrics, s.r.o.

Miesto práce
Jarošova 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického a kreatívneho marketingového tímu hľadáme osobu, ktorá sa zameria na digitálny marketing. Očakávame od teba osobné nasadenie, kreativitu, samostatnosť a pozitívny vzťah k technológiám.

Náplň práce
  • Spolupráca pri tvorbe a následnej implementácii marketingovej stratégie vo zverenej oblasti.
  • Zameranie na digitálny marketing.
  • Navrhovanie a realizácia krokov na zvýšenie aktivity užívateľov webových stránok.
  • Spolupráca pri tvorbe a realizácii marketingových materiálov (www stránky, infomateriály, produktové letáky, brožúry, newslettery, case studies a iné) a zodpovednosť za ich aktuálnosť.
  • Realizácia marketingových aktivít zacielených na B2B segment.
  • Zodpovednosť za tvorbu, rozvoj a úpravu obsahu textov v rámci online komunikačných kanálov.
  • Zabezpečenie plynulej a efektívnej komunikácie so spolupracujúcimi agentúrami.
  • Aktívna spolupráca s ostatnými útvarmi spoločnosti.

  • Prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
  • Pôsobnosť na celosvetovom trhu – kontakt s rôznymi kultúrami
  • Práca v tíme ľudí, ktorí sú nadšení pre svoju prácu
  • Pravidelné tímové podujatia
  • Individuálny prístup
  • Pravidelné koncoročné odmeny
  • Flexibilná pracovná doba

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis na adresu jobs@innovatrics.com.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Skúsenosti v oblasti digitálneho marketingu
  • Technická zdatnosť, prehľad o IT doméne, pozitívny vzťah k technológiám
  • Znalosť pravidiel copywritingu je výhodou
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Osobné nasadenie, flexibilita, samostatnosť, dôslednosť
  • Požadovaná prax v odbore min. 2 roky
  • Vynikajúca znalosť anglického jazyka
Chcem sa stať súčasťou tímu
VITAJTE V INNOVATRICS
Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a jeho integráciou do biometrických aplikácií.
Získali sme ocenenie IT firma roka 2015, IT produkt roka 2016, v roku 2017 ocenenie Diamant slovenského businessu!
Viac o Innovatrics
ID: 3233136   Dátum zverejnenia: 4.12.2017