Pozícia

Účtovník / Účtovníčka

Place of work
Jarošova 1, Bratislava
Contract
plný úväzok
Salary

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu zodpovednú a svedomitú osobu so znalosťou slovenského účtovníctva. Ak si flexibilný/á s príjemným vystupovaním, skvele doplníš náš tím.

Náplň práce
- Vedenie podvojného účtovníctva.
- Zodpovednosť za správne a včasné účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.).
- Vyúčtovanie pracovných ciest.
- Posudzovanie správnosti a úplnosti faktúr z daňového a účtovného hľadiska.
- Individuálne komunikovanie so zamestnancami v prislúchajúcich otázkach.
- Pripravovanie výkazov pre Štatistický úrad SR.

- Prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
- Pôsobnosť na celosvetovom trhu – kontakt s rôznymi kultúrami
- Práca v tíme ľudí, ktorí sú nadšení pre svoju prácu
- Pravidelné tímové podujatia
- Individuálny prístup
- Pravidelné koncoročné odmeny
- Flexibilná pracovná doba

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis na adresu [email protected].

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa so zameraním na ekonomiku a podvojné účtovníctvo
- Minimálne 2 ročná prax na pozícii účtovníka
- Znalosť účtovného softvéru (Pohoda, resp. iný)
- Znalosť podvojného účtovníctva a fakturácie
- Znalosť slovenského účtovníctva je nutnosťou
- Pokročilá znalosť MS Excel
- Samostatnosť, dôslednosť, precíznosť a flexibilita
- Aktívna znalosť anglického jazyka

Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií.
Získali sme ocenenie IT firma roka 2015, IT produkt roka 2016, v roku 2017 ocenenie Diamant slovenského biznisu!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Chalupková
Tel.: +421908424846
E-mail: poslať životopis

Zaujala vás táto pozícia?

Pošlite nám svoje CV. Hľadáme tých najlepších z najlepších.
ID: 3233115  Dátum zverejnenia: 19.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálna mesačná garantovaná mzda 1200 EUR. Konkrétna pracovná ponuka bude zavisieť od úrovne ponúknutej pracovnej pozície, vašich odborných schopností a znalostí, vzdelania a pracovných skúseností