Senior Front-end Developer / Team Leader

Innovatrics, s.r.o.

Miesto práce
Jarošova 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia ako stvorená pre človeka, ktorý má rád výzvy kreatívneho aj technického charakteru. Ak si expert v HTML5, CSS3, JavaScripte, dokážeš pracovať s grafikou a máš skúsenosť s vedením menšieho tímu programátorov, si náš človek.

• Vedenie tímu front-end vývojárov
• Zodpovednosť za vývoj webových a desktopových aplikácií s použitím React JS
• Implementácia komplexných front-endových komponentov pre ostatné vývojárske tímy
• Zodpovednosť za komponenty používateľského rozhrania viacerých biometrických SW produktov
• Návrh nových funkcií a prototypov používateľského rozhrania, zlepšovanie používateľského komfortu a použiteľnosti
• Úzka spolupráca s back-end vývojármi z viacerých tímov
• Tvorba a údržba opakovane použiteľných kódov, šablón a knižníc
• Zodpovednosť za kvalitu výstupov a zabezpečenie future-proof dizajnu
• Neustále sledovanie technologicých noviniek v danej oblasti
• Prioritizácia programátorských úloh

  • Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie a webových aplikácií
  • Možnosť ovplyvňovať výsledný produkt po technickej aj funkčnej stránke
  • Pôsobnosť na celosvetovom trhu
  • Práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
  • Kontakt s rôznymi kultúrami
  • Adekvátne ohodnotenie s možnosťou rastu s ohľadom na výsledky
  • Individuálny prístup
  • Pravidelné koncoročné odmeny
  • Flexibilná pracovná doba

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na adresu jobs@innovatrics.com.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - programátor

JavaScript - pokročilý
CSS - pokročilý
HTML - pokročilý

  • Preukázateľná skúsenosť ako senior front-end vývojár a dizajnér
  • Schopnosť viesť tím, zdieľať vedomosti a podporovať ostatných kolegov
  • Výborná znalosť programovacích jazykov HTML5, CSS3 a JavaScript
  • Dobrá znalosť moderných vývojových platforiem:
JavaScript frameworky - ReactJS, JQuery, znalosť Angularu je výhodou
CSS platformy, ako SASS alebo LESS.
Workflow nástroje, ako napr. WebPack, Gulp.
  • Znalosť dizajnových a obrazovo-autorských nástrojov, ako je napríklad Adobe Photoshop / Fireworks / Experience Design; Sketch výhodou
  • Zmysel pre dizajn a estetiku s dôrazom na responzívny dizajn a použiteľnosť v mobilných aplikáciách
  • Skúsenosti s testovaním a ladením aplikácie v prehliadači
  • Zameranie na kvalitu a detail
  • Výhodou je znalosť back-end platforiem a verzionovacích nástrojov, ako sú Ruby on Rails, Node.js, Git
Chcem sa stať súčasťou tímu
VITAJTE V INNOVATRICS
Slovenská spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešení v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií. Vyhrali sme ocenenie IT firma roka 2015 a IT produkt roka 2016.
Viac o Innovatrics
ID: 3116910   Dátum zverejnenia: 13.11.2017