Ruby on Rails Programmer (junior/senior)

Innovatrics, s.r.o.

Miesto práce
Pri vinohradoch 82, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vývoj špičkových produktov v oblasti biometrie, ktoré spoločnosť nasadzuje pre klientov po celom svete
  • Rozvoj existujúceho riešenia a vývoj nových funkčných celkov prezentačnej vrstvy nášho kľúčového biometrického produktu v Ruby On Rails
  • Prispôsobovanie existujúcej aplikácie na základe požiadaviek jednotlivých klientov, kooperácia s konzulting tímom, analytikmi, QA
  • Práca v tíme ľudí, ktorí zdieľajú našenie pre technológie

  • Prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
  • Pôsobnosť na celosvetovom trhu – kontakt s rôznymi kultúrami
  • Práca v tíme ľudí, ktorí sú nadšení pre svoju prácu
  • Adekvátne ohodnotenie a možnosť ďalšieho rastu
  • Pravidelné koncoročné odmeny
  • Flexibilná pracovná doba
  • Pravidelné tímove podujatia
  • Individuálny prístup
  • Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie a distribuovaných systémov

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na adresu jobs@innovatrics.com.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

  • Znalosť Ruby On Rails
  • Znalosť SQL
  • Znalosť Unix/Linux prostredia
  • Výhodou sú znalosti: Git, prípadne podobný SCM nástroj, JavaScript, XML, C/C++, Java, distribuovaných systémov, Java, MQ (ActiveMQ alebo pod.)
Chcem sa stať súčasťou tímu
VITAJTE V INNOVATRICS
Slovenská spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešení v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií. Vyhrali sme ocenenie IT firma roka 2015 a IT produkt roka 2016.
Viac o Innovatrics
ID: 2828925   Dátum zverejnenia: 27.11.2016