Medicínsky/Obchodný reprezentant

Innova Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.9.2020
Od 1 300 EUR/mesiac+ bonusy /základná mzda v závislosti od skúseností a profesionálnych kvalít uchádzača/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelné návštevy a odborné konzultácie u zákazníkov (odbor intervenčná kardiológia a intervenčná rádiológia) v regióne SR
- starostlivosť o existujúcich klientov a vyhľadávanie nových
- budovanie dlhodobých obchodných vzťahov so zákazníkmi
- práca so širokým portfóliom produktov, launch nových produktov na pracoviskách
- optimalizácia a kontrola materiálu na konsignačných skladoch u zákazníkov

- práca v etablovanej spoločnosti
- odborné produktové školenia /aj v zahraničí v AJ/
- služobný automobil, počítač, telefón
- priateľské pracovné prostredie
- zaujímavé bonusové ohodnotenie

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]
V prípade veľkého záujmu budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, obchod /nie je podmienkou/

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax je výhodou, ale nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a optimistické vystupovanie
- chuť vzdelávať sa a profesionálne rásť
- prirodzená schopnosť komunikácie a vyjednávania
- výborné organizačné a prezentačné schopnosti

Spoločnosť Innova Slovakia s.r.o. je autorizovaným distribútorom špeciálneho zdravotníckeho materiálu renomovaných svetových výrobcov. Jedná sa o etablovanú a stále rastúcu spoločnosť, ktorej cieľom je ponúkať zákazníkom okrem špičkových produktov aj vysoko profesionálnu podporu a servis na dlhodobej úrovni.
ID: 3948683  Dátum zverejnenia: 8.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac