Operátor strojov na výrobu vitamínových tabliet -3zmeny

Innopharma s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac700 EUR/mesiac + Mesačný bónusový systém: fix 50 EUR dochádzkový bónus, od 20 EUR lojalitný bónus (nárok po 1 roku zamestnania), 150 EUR výkonnostný bónus v prípade plnenia výrobného plánu, Stravné lístky v hodnote 4 EUR za odpracované dni . Spolu min.900 EUR je dosiahnuteľný v dvojzmennej prevádzke + príplatky za prácu v noci v trojzmennej prevádzke + príplatky za nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava surovín podľa receptúry vitamínových tabliet, hroznového cukru a šumivých tabliet
Práca s lisovacím zariadením na výrobu vitamínových tabliet a hroznového cukru
Operácie spojené s výrobou podľa stanovených pracovných plánov a postupov
Vyplňovanie dokumentácií
Montážne a manipulačné práce
Upratovacie činnosti vo výrobnej časti prevádzky
PRÁCA VHODNEJŠIA PRE MUŽOV

Pokiaľ sa cítite, že Vaše odvetvie, kde pracujete je v riziku, pridajte sa k nám. Súčasná situácia našu produkciu posiľňuje, po našich výrobkoch je vysoký dopyt. Výrobou našich produktov pomáhame prevencií chorôb.
Ponúkame stabilné pracovné miesto ; Čisté pracovné prostredie; Prídel produktov; Stravné lístky v hodnote 4EUR v plnej výške hradí firma.
Bonusová schéma - dochádzkový/výkonnostný/vernostný bonus mesačne
Príplatky za prácu v noci a nadčas

Životopisy môžete posielať v slovenskom alebo v maďarskom jazyku.
Dochádzku na pracovisko si každý zamestnanec zabezpečí sám, ubytovanie neponúkame.
Zmeny: 8hodinové a 12hodinové.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca vhodnejšia pre mužov, nakoľko pracovné úlohy vyžadujú manipuláciu s 25kg-ovým materiálom.

Vyrábame a balíme produkty na posilnenie imunitného systému - výživové doplnky, vitamínové a šumivé tabletky, hroznový cukor. Po našich kvalitných výrobkoch je neustále vysoký dopyt, distribuujeme ich do celej Európy.
www.innopharma.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Mliečany 105
929 01 Dunajska Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Buzgo
Tel.: +421918180222
E-mail: poslať životopis
ID: 3475444  Dátum zverejnenia: 12.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac