Údržbár

Innopharma s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda-Mliečany
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda 1100 euro; Mesačný bónusový systém: Dochádzkový bónus 50 EUR, Výkonnostný bónus až do 150EUR, Osobné ohodnotenie 100 EUR, Lojalitný bónus od 20 EUR (po 1roku zamestnania)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu a funkčnosti bezpečnostných prvkov strojov: lisovacie stroje, baliacie stroje a linky, tlačiarne, atď.
Vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu.
Asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení.
Opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.
Vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov.
Menšie mechanické opravy. Podielanie sa na opravách strojov. Príprava nástrojov pre výrobu.
Vymeranie elektrických porúch výrobných liniek, zariadení. Opravy porúch automatiky a logiky riadenia strojov.
Operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach.

Ponúkame stabilné pracovné miesto od roku 2008 aj počas pandémie.
Čisté pracovné prostredie.
Prídel produktov.
Priateľský kolektív do počtu 120 zamestnancov.
Stravné lístky v hodnote 5,10 EUR v plnej výške hradí firma.
Bonusová schéma - dochádzkový/výkonnostný/vernostný bonus mesačne
Pracovný čas: po-pi; 6:00-14:00; 14:00-22:00

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výhodou je elektrotechnické zameranie, slabý prúd a automatizácia

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržbár výroby

Výhodou sú odborné vedomosti z oblasti elektrotechniky (slaboprúd / silnoprúd)
Vedomosti z oblasti automatizácie (snímače, relé, frekvenčné meče)
Ochota pracovať v tíme ale aj samostatne.

Vyrábame a balíme produkty na posilnenie imunitného systému - výživové doplnky, vitamínové a šumivé tabletky, hroznový cukor. Po našich kvalitných výrobkoch je neustále vysoký dopyt, distribuujeme ich do celej Európy aj mimo. Innopharma je členom skupiny EVP Group, kam patria aj sesterské spoločnosti vo Veľkej Británií, v Španielsku a v Nemecku.
www.innopharma.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3113525  Dátum zverejnenia: 28.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac