Servisný technik / Montážny technik

innogy Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti innogy Solutions hľadáme:

šikovného kolegu so stredoškolským vzdelaním. Tímového hráča, ktorý bude pracovať s najnovšou technikou a modernými technológiami. Manuálna zručnosť a technické myslenie sú nevyhnutné.

Čo u nás budeš robiť:

  • budeš sa podieľať na servise aj veľkých projektov ako rôzne hokejové či futbalové štadióny, administratívne budovy, hotely a pod.
  • vykonávať činnosti záručného a pozáručného servisu na zariadeniach systémov vykurovania, chladenia a VZT.
  • servisné práce na zariadeniach systémov vykurovania, chladenia a VZT
  • zhotovovať správy z opravy a údržby
  • starať sa o poriadok a čistotu v skladových priestorov spoločnosti
  • viesť administratívnu činnosť (ukladanie servisných záznamov, vypĺňanie servisnej tabule, evidencia dochádzky
  • vykonávať iné úkony na základe pokynov vyššieho manažéra súvisiacich s vykonávaním podnikateľskej činnosti spoločnosti

Čo ti ponúkame:

Stabilné zamestnanie v regióne. Zaučenie skúsenými kolegami, neustále rozširovanie odborných zručností a kariérny postup. Tešiť sa môžeš aj na voľno navyše, nadštandardné stravné lístky, finančnú podporu zo sociálneho fondu, služobný mobil.

Miesto výkonu práce je Bratislava.

Celková nástupná mzda pri plnom úväzku je 1 000,- € brutto, z toho základná mzda je 700,- € a 300,- € tvorí variabilná zložka, ktorej výška závisí od prístupu k práci a plnenia zadaných úloh.

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť innogy Slovensko s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008(do 30.9.2016 pod názvom RWE Gas Slovensko, s.r.o.). Sme dodávateľom zemného plynu a energetických riešení, ktorému na Slovensku verí už viac ako 4 000 zákazníkov z radov firiem a organizácií a viac ako 100 000 domácností.

Okrem dodávky plynu a súvisiacich služieb neustále vyvíjame inovatívne produkty a riešenia, ktoré našim zákazníkom pomáhajú ušetriť financie, zvyšujú bezpečnosť ich majetku, zdravia a starajú sa o ich osobné pohodlie.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdeš na www.innogy.sk

O spoločnosti innogy Solutions

Spoločnosť innogy Solutions s.r.o. prináša inovatívne energetické riešenia, ktoré pomáhajú zefektívňovať prevádzky zákazníkov a v konečnom dôsledku šetriť ich finančné prostriedky. Našou ambíciou je stať sa významným hráčom v oblasti zabezpečovania plynulého chodu technických zariadení budov a poskytovateľom garantovaných energetických služieb.

Viac informácií o nás nájdeš na www.ciat.sk
ID: 3898967  Dátum zverejnenia: 30.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.