Obchodný zástupca / zástupkyňa – lokalita Bratislava, Pezinok, Senec

innogy Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do nášho tímu Obchodných zástupcov (innogy expertov), ktorí pomáhajú zákazníkom zisťovať stav energetickej efektívnosti domácnosti a prinášajú riešenia v oblastí úspory energií, bezpečnosti a komfortu.

Stačí, ak máš dobré komunikačné schopnosti, výborné predajné zručnosti a chceš sa stať členom stabilnej a silnej nadnárodnej spoločnosti. Vzdelanie technického smeru, ani technické zručnosti nie sú pri danej pozícii potrebné.
Všetko, čo budeš k svojej práci potrebovať, ťa naučíme.

Čo ťa čaká a čo bude tvoja pracovná náplň:

  • obchodné stretnutia so zákazníkmi

  • energetické poradenstvo, predaj produktov a služieb

  • samostatná práca v teréne

  • aktívne budovanie databázy nových zákazníkov a starostlivosť o existujúce portfólio

  • aktívna telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi

  • podieľanie sa na tvorbe obchodnej stratégie v regióne

  • zodpovednosť za plnenie obchodného plánu

  • práca s reportami, denný reporting

Čo ti ponúkame:

  • práca v stabilnej, inovatívnej nadnárodnej spoločnosti,

  • služobné auto, notebook, telefón

  • motivačné finančné ohodnotenie – variabilná zložka mzdy zhora neohraničená

  • vzdelávací program

  • možnosť kariérneho a osobnostného rastu

  • 5 dní voľna v rámci roka navyše

Predpoklady, ktoré ťa posunú do nášho tímu:

  • ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou

  • máš platný vodičský preukaz a si aktívny vodič

  • ovládaš MS Office

  • máš výborné predajné zručnosti

Nástupná základná mzda je 800,- € brutto pri plnom úväzku. Druhých 50% mzdy (800,- €) je tvorených variabilnou zložkou. Celková mesačná mzda je 1 600,- € brutto pri 100% plnení plánu. Variabilná zložka mzdy závisí od plnenia individuálnych cieľov.

Ak sa chceš aj ty podieľať na budovaní úspechov našej spoločnosti, neváhaj a pošli nám CV.

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť innogy Slovensko s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008(do 30.9.2016 pod názvom RWE Gas Slovensko, s.r.o.). Sme dodávateľom zemného plynu a energetických riešení, ktorému na Slovensku verí už viac ako 4 000 zákazníkov z radov firiem a organizácií a viac ako 100 000 domácností.

Okrem dodávky plynu a súvisiacich služieb neustále vyvíjame inovatívne produkty a riešenia, ktoré našim zákazníkom pomáhajú ušetriť financie, zvyšujú bezpečnosť ich majetku, zdravia a starajú sa o ich osobné pohodlie.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdeš na www.innogy.sk

O spoločnosti innogy Solutions

Spoločnosť innogy Solutions s.r.o. prináša inovatívne energetické riešenia, ktoré pomáhajú zefektívňovať prevádzky zákazníkov a v konečnom dôsledku šetriť ich finančné prostriedky. Našou ambíciou je stať sa významným hráčom v oblasti zabezpečovania plynulého chodu technických zariadení budov a poskytovateľom garantovaných energetických služieb.

Viac informácií o nás nájdeš na www.ciat.sk
ID: 3522307  Dátum zverejnenia: 23.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.