Vzťahový manažér - firmy - Dunajská Streda, Komárno

innogy Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať v rastúcom segmente, si samostatný, kreatívny a súčasne zodpovedný a nemáš rád limity v odmeňovacej schéme?

V tom prípade hľadáme práve teba - dynamického a skúseného obchodníka – akvizítora, ktorý bude rozvíjať obchodné aktivity v zverenom regióne.

Úspešný kandidát na túto pozíciu:

  • plní obchodné ciele
  • vyhľadáva a identifikuje potenciálnych klientov v zoznamoch, publikáciách a na základe získaných informácií tak, aby zvýšil trhový podiel v danej regionálnej oblasti
  • vedie databázu oslovených a potenciálnych klientov
  • sleduje činnosť konkurencie u každého klienta a dbá na to, aby v reakcii na ňu bola vytvorená a komunikovaná vhodná taktika
  • sleduje vývoj trhu a konkurencie a poskytuje tieto informácie svojmu nadriadenému

Výhody:

  • práca formou "home office"
  • školenia na osobnostný rozvoj a energetika
  • zabezpečenie plánovania nových stretnutí prostredníctvom call centra
  • koučing priamo v teréne

Požiadavky

Kvalifikačné požiadavky

  • prax v oblasti aktívneho predaja (kontakt so zákazníkmi, priamy predaj) – minimálne 3 roky podmienkou
  • vodičský preukaz sk. B – podmienkou
  • skúseností s akvizíciami v B2B výhodou
  • skúsenosti s konzultatívnym predajom - podmienkou

Iné požiadavky

Práca s PC:

  • MS Office (Word, Excel, Power Point, Internet, Outlook) – pokročilá užívateľská úroveň – podmienkou

Iné:

  • znalosť regiónu – podmienkou
  • znalosti z oblasti elektroenergetiky- výhodou
  • znalosť anglického jazyka - výhodou

Kompetencie (schopnosti):

  • iniciatíva a proaktívny prístup
  • predajné zručnosti
  • odolnosť voči stresu
  • orientácia na trh a zákazníka
  • samostatné riešenie problémov
  • pružnosť
  • orientácia na ciele
  • výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
  • súťaživosť

Náplň práce

  • zabezpečuje predaj produktov a služieb zákazníkom vo zverenom regióne
  • pravidelné vyhodnocovanie návštev odberateľov formou pravidelného reportingu
  • príprava ponúk pre potenciálnych nových odberateľov
  • analýza potrieb odberateľov v oblasti technickej, obchodnej
  • príprava zmlúv a ich evidencia
  • obchodná a technická podpora/poradenstvo pre zákazníkov

Iné výhody

  • práca pre spoločnosť, ktorá expanduje vrámci SR
  • možnosť sebarealizácie
  • možnosť osobného rastu

Mzda je 3 zložková, motivačná zložka závislá od výkonu obchodníka

  • základná mesačná
  • provízie z obchodu
  • kvartálne bonusy

Informácie k výberovému konaniu:

Termín nástupu: dohodou

Forma spolupráce: živnosť / s.r.o.

Obsadzujeme pozíciu v nasledovných regiónoch: Dunajská Streda, Komárno

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť innogy Slovensko s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008(do 30.9.2016 pod názvom RWE Gas Slovensko, s.r.o.). Sme dodávateľom zemného plynu a energetických riešení, ktorému na Slovensku verí už viac ako 4 000 zákazníkov z radov firiem a organizácií a viac ako 100 000 domácností.

Okrem dodávky plynu a súvisiacich služieb neustále vyvíjame inovatívne produkty a riešenia, ktoré našim zákazníkom pomáhajú ušetriť financie, zvyšujú bezpečnosť ich majetku, zdravia a starajú sa o ich osobné pohodlie.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdeš na www.innogy.sk

O spoločnosti innogy Solutions

Spoločnosť innogy Solutions s.r.o. prináša inovatívne energetické riešenia, ktoré pomáhajú zefektívňovať prevádzky zákazníkov a v konečnom dôsledku šetriť ich finančné prostriedky. Našou ambíciou je stať sa významným hráčom v oblasti zabezpečovania plynulého chodu technických zariadení budov a poskytovateľom garantovaných energetických služieb.

Viac informácií o nás nájdeš na www.ciat.sk
ID: 3446118  Dátum zverejnenia: 11.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.