Asistentka predaja s talianskou dámskou módou Luisa Spagnoli

INMODESK s. r. o.

Miesto práce
Eurovea, Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 500 EUR/mesiacfixná mzda a prémie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do butiku nádhernej značkových talianskej módy pre ženy s dlhoročnou tradíciou hľadáme asistentku predaja www.luisaspagnoli.it

Asistentka predaja sa má aktívne podieľať na predaji značky Luisa Spagnoli a má poskytovať nadštandartné poradenstvo a služby pri predaji módnych outfitov.
Asistentka príjma tovar, kontroluje, robí visual merchandising tovaru, zaoberá sa reklamáciami, prispieva k príjemnej atmosfére obchodu.
Komunikuje s klientom na nadšandartnej úrovni, urobí mu kávičku, odprezentuje kolekciu, poradí s výberom, ponúkne alternatívy, predstaví značku atď atď...

príjemné prostredie a práca pre skvelú taliansku značku
malý kolektív
práca na krátky a dlhý týždeň /15 dní 11 hodín a 15 dní voľno/ alebo brigáda dohodou
školenie v oblasti techník predaja a znalosti kolekcií
Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
Motivačné provízie z predaja
stravné lístky
kariérny rast

V prípade že spĺňate všetky naše požiadvky prosím o zaslanie životopisu a fotografie na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2020 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

v módnom obchode vítaná
1

Príjemne vystupovanie a reprezentatívny vzhľad
zmysel pre módu a štýl
Prax na podobnej pozícii nutná
Komunikačné schopnosti.
Motivácia a chuť učiť sa
Spoľahlivosť, otvorenosť, kreativita, dochvílľnosť, zodpovednosť
ovládanie anglického jazyka na aspoň mierne pokročilej úrovni

INMODESK s.r.o. je spoločnosť, ktorá funguje na Slovenskom trhu viac ako 12 rokov. Prevádzkujeme dámske značkové butiky Coccinelle, na Michalskej ulici a v Auparku, v Bratislave .Hlavnou činnosťou značky Coccinelle je predaj módnych doplnkov, nájdete nás aj na www.lamio.sk. Viac ako 10 rokov prevádzkujeme butik Luisa Spagnoli s talianskou dámskou módou a najnovším prírastkom je butik Tosca Blu v bratislavskej Eurovea, ktorý sa špecializuje na predaj talianskych dámskych kožených a veľmi štýlových topánok, kabeliek a iných malých doplnkov. Venujeme sa aj gastronomickej činnosti, v centre mesta na Michalskej ulici máme jedinečný koncept Enjoy Bistro, ktoré je skvelým miestom na oddych, zdravé jedlo, organické produkty a milé suveníry. www.enjoybistro.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

INMODESK s.r.o.
Pribinova 8
81109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Palušková
Tel.: +421907755753
E-mail: poslať životopis
ID: 3796592  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac