Skladník - veľkosklad potravín

INMEDIA spol. s r.o.

Miesto práce
Ázijská trieda 9, Košice
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, uskladnenie potravinárskeho tovaru,
- nabalenie tovaru podľa výdajky, príprava na rozvoz,
- kontrola kvality a kvantity tovaru,
- dodržiavanie zásad FIFO, kontrola záručnej doby uskladnených a vyskladnených výrobkov,
- manipulácia s tovarom, ručná, pomocou elektr. vysokozdvižného vozíka.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda 550,- + odmeny za výkon do 250,- € v hrubom

Možnosť získať stabilné zamestnanie, voľné víkendy, motivujúce ohodnotenie.

Informácie o výberovom konaní

Profesijný životopis pošlite na email uvedený v kontakte.
Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Všetky žiadosti budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo, všeobecné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- fyzická zdatnosť a dobrý zdravotný stav,
- skúsenosti s prácou v potravinárskom sklade výhodou,
- znalosti práce v skladovom hospodárstve,
- zdravotný preukaz,

Do nášho kolektívu zapadne kolega, ktorý vyniká svojou zodpovednosťou, samostatnosťou, spoľahlivosťou, flexibilnosťou a ochotou pri plnení pracovných povinností.

Jedna z najväčších a najvýznamnejších spoločností na Slovensku zaoberajúca sa nákupom, skladovaním, predajom a distribúciou kompletného sortimentu potravinárskych výrobkov do stravovacích zariadení so sídlom vo Zvolene a pobočkami situovanými do Košíc a Prievidze.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

INMEDIA, spol. s r.o.
Námestie SNP 11
960 01 Zvolen

Kontakt

Kontaktná osoba: Marianna Mecková
Tel.: +421918666010
E-mail: poslať životopis
ID: 3692304   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 550,- + odmeny za výkon do 250,- € v hrubom