Pracovníčka odbytu

INMEDIA spol. s r.o.

Miesto práce
Ázijská trieda, Košice
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberanie telefonických alebo emailových objednávok,
- spracovanie (nahrávanie) objednávok v informačnom systéme Helios,
- komunikácia so zákazníkom pri vybavovaní objednávok,
- riešenie prípadných reklamácií a vzniknutých nezrovnalostí so zákazníkom,
- spolupráca s obchodnými zástupcami a skladovými referentmi,
- iné súvisiace administratívne činnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda 550,- € v hrubom + odmeny za výkon do 250,- € v hrubom

Možnosť získať stabilné zamestnanie v rozvíjajúcej sa spoločnosti zaoberajúcej sa distribúciou potravín pre stravovacie a reštauračné zariadenia.

Svoj profesijný životopis spolu s motivaným listom zasielajte na email uvedený v kontakte. O termíne výberového konania budeme včas informovať vybraných uchádzačov.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, administratíva, obchod

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Pokladňa - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Uprednostníme uchádzačov so skúsenosťami
- s prácou v informačnom systéme pre skladové hospodárstvo, účtovníctvo
- so znalosťou sortimentu potravinárskeho tovaru.
Zaujmu nás uchádzači s vysokým pracovným nasadením, so skúsenosťou v komunikácii so zákazníkmi, s vysokou mierou samostatnosti, zodpovednosti, dôslednosti, prozákaznícky orientovaní.

Jedna z najväčších a najvýznamnejších spoločností na Slovensku zaoberajúca sa nákupom, skladovaním, predajom a distribúciou kompletného sortimentu potravinárskych výrobkov do stravovacích zariadení so sídlom vo Zvolene a pobočkami situovanými do Košíc a Prievidze.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

INMEDIA, spol. s r.o.
Námestie SNP 11
960 01 Zvolen

Kontakt

ID: 3399577   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 550,- € v hrubom + odmeny za výkon do 250,- € v hrubom