Pomocná účtovníčka

INMEDIA spol. s r.o.

Miesto práce
Námestie SNP 11, Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda vo výške 600,- EUR v hrubom + odmeny za výkon do 250,- EUR v hrubom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nahrávanie a úhrada došlých faktúr.
• Riešenie nezrovnalostí súvisiacich s došlými faktúrami.
• Fakturácia letákových poplatkov.
• Nahrávanie nových dodávateľov a aktualizácia údajov v informačnom
systéme.
• Účtovanie režijných faktúr, príjemok a výdajok.
• Zabezpečuje chod sekretariátu:
- plánovanie a organizovanie pracovných schôdzok, stretnutí a porád podľa pokynov nadriadených.
- vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich telefonických hovorov.
- spracovávanie písomnej korešpondencie a elektronickej pošty. Vybavovanie a evidencia poštových zásielok (došlá a odoslaná pošta).
- nakupovanie kancelárskych potrieb, čistiacich a hygienických prostriedkov, občerstvenia a tovaru dennej spotreby.
- spoločenský servis pre hostí, napr. uvádzanie návštev, príprava a podávanie občerstvenia a pod.

Jedná sa o zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Možnosť uplatnenia v stabilnej rozvíjajúcej sa spoločnosti zaoberajúcej sa distribúciou potravín pre stravovacie zariadenia. Motivujúce ohodnotenie, podpora spoločných firemných akcií pre zamestnancov a rodinných príslušníkov.

V prípade Vášho záujmu pošlite nám svoj profesijný životopis na adresu uvedenú v kontakte. Všetky žiadosti budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2020 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - základy
Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- aktívna znalosť a používanie programov balíka MS Office,
- znalosť AJ na úrovni bežnej telefonickej a emailovej komunikácie,
- znalosť účtovných súvzťažností a spracovania dokladov .
Do nášho tímu hľadáme kolegyňu, ktorej prednosťou je samostatnosť, spoľahlivosť, prispôsobivosť, dôslednosť, vzťah k práci s ekonomickou agendou, ústretovosť a vysoké pracovné nasadenie.

Jedna z najväčších a najvýznamnejších spoločností na Slovensku zaoberajúca sa nákupom, skladovaním, predajom a distribúciou kompletného sortimentu potravinárskych výrobkov do stravovacích zariadení so sídlom vo Zvolene a pobočkami situovanými do Košíc a Prievidze.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

INMEDIA, spol. s r.o.
Námestie SNP 11
960 01 Zvolen

Kontakt

ID: 3161782  Dátum zverejnenia: 16.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac