Nákupca

INMEDIA spol. s r.o.

Miesto práce
Námestie SNP 11, okres Zvolen
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie nákupných operácií, zodpovednosť za realizované nákupy.
- Kontrola a analýza nákupných cien, vyjednávanie s dodávateľmi.
- Vypracovanie cenových porovnaní a analýz.
- Monitorovanie nákupných stratégií a trhu.
- Iniciovanie a koordinovanie výberových konaní s dodávateľmi.
- Vyhľadávanie nových dodávateľov.
- Zabezpečovanie prípravy a realizácie obchodných prípadov v úzkej spolupráci s vedením spoločnosti.
- Budget management.
- Výber a zaradenie produktov do akcií podľa interných pravidiel.

Nástupný plat, odmeny, stabilná spoločnosť, sociálne istoty

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem
pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu s
motivačnými listami budú starostlivo posúdené.
Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Výberové konanie prebehne dňa 3.11.2016, v sídle spoločnosti: Námestie SNP 11, Zvolen

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Média, Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Prax nákupcu min. 2 roky
• Anglický jazyk na plynulej úrovni
• Schopnosť pracovať pod tlakom
• Samostatnosť, aktívny prístup
• Dôslednosť pri plnení úloh
• Výborné vyjednávacie schopnosti
• Pokročilá znalosť programu Excel

INMEDIA, spol. s r.o. je distribučná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1997 zaoberá distribúciou tovaru do kuchýň verejného stravovania. Od januára 2006 obchodné podiely Inmedie odkúpila spoločnosť MABONEX SLOVAKIA spol. s r.o.. INMEDIA, spol. s r. o. je zapísaná v Zozname podnikateľov a vlastní všetky potrebné certifikáty a povolenia na prevádzkovanie distribúcie potravín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2762617  Dátum zverejnenia: 12.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou