Browser Games Developer

INLOGIC SOFTWARE s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 3 000 EUR/mesiacMinimálnu výšku základného platu určuje platový rozsah. Výška je však predmetom dohody počas výberového konania a  závisí od konkrétnych skúseností kandidáta. + odmeny na základe úspešnosti projektov + koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

INLOGIC Software hľadá talentovaných Frontend a Web Developerov, ktorí majú záujem prekročiť hranice tradičného web developmentu.

S tvojím novým profesionálnym tímom sa ponoríš do tvorby web based hier. Tvojou úlohou bude za pomoci developerského tímu a vopred pripraveného dizajnu a grafiky priviesť k životu nové - či už menšie alebo väčšie hry, ktoré budú mať milióny hráčov a fanúšikov po celom svete. V priebehu roka takto vytvoríš niekoľko hier rôznych štýlov a tém pri ktorých nikdy nepocítiš pocit stereotypu a nudy.

Ukážky našich hier môžeš nájsť na https://inlogic.sk/games/

Pri tvorbe hier využívame Phaser 3 - Je to jeden z najpopulárnejších profesionálnych frameworkov pre browser games. V prípade, že si sa s ním ešte nestretol - nevadí!

Náš skúsení tím ťa veľmi jednoducho a rýchlo zasvätí do celého procesu tvorby hier a práce s týmto frameworkom. (po dohode sme otvorený aj iným herným frameworkom)

- kreatívna práca v rýchlo rastúcom odvetví
- možnosť kariérneho postupu na leaderské pozície
- motivačné platové hodnotenie (odmeny zo zisku)
- čiastočne flexibilný pracovný čas
- možnosť externej (home office) alebo internej spolupráce (Košice)
- príspevok na dôchodkové sporenie (3. pilier)
- preplácanie kurzov a vzdelávania v odbore
- stimulujúci, mladý a kreatívny kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- silné základy v rámci frontend developmentu
- záujem vzdelávať sa v odbore a technológiách
- schopnosť rýchlo sa učiť a adaptovať
- schopnosť komunikovať a spolupracovať v tíme
- schopnosť udržiavať čistý a prehľadný kód
- znalosť anglického jazyka

INLOGIC SOFTWARE s.r.o. je popredná slovenská herná spoločnosť, ktorá na trhu úspešne pôsobí od roku 2006. Poskytuje služby v oblasti návrhu, vývoja, distribúcie a údržby mobilných hier.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4599123  Dátum zverejnenia: 10.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac