Business development / sales manager

INLOGIC SOFTWARE s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 3 000 EUR/mesiacodmeny zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1, kontakt s firmami distribujúcimi mobilné hry celosvetovo.
2, práca na rozširovaní a skvalitňovaní existujúcej distribučnej siete.
3, účasť na medzinárodných výstavách/konferenciách mobilných hier v európskych metropolách.
4, sebarealizácia pri formovaní distribučnej stratégie firmy a obchodu.
5, hľadáme šikovného kolegu s víziou a chuťou pracovať v medzinárodnom prostredí v oblasti mobilnej zábavy.

- kreatívna práca v rýchlo rastúcom odvetví
- možnosť kariérneho postupu na leaderské pozície
- motivačné platové hodnotenie (odmeny zo zisku)
- čiastočne flexibilný pracovný čas
- možnosť externej (home office) alebo internej spolupráce (Košice)
- príspevok na dôchodkové sporenie (3. pilier)
- preplácanie kurzov a vzdelávania v odbore
- stimulujúci, mladý a kreatívny kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Arabský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

INLOGIC SOFTWARE s.r.o. je popredná slovenská herná spoločnosť, ktorá na trhu úspešne pôsobí od roku 2006. Poskytuje služby v oblasti návrhu, vývoja, distribúcie a údržby mobilných hier.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4585632  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac