UX / Game designer (kreatíva, analýza)

INLOGIC SOFTWARE s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
1 400 - 2 500 EUR/mesiacvýška základného platu závisí od skúsenosti kandidáta + odmeny na základe úspešnosti projektov + koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je tvojím snom vytvárať hry, ktoré budú ľudia milovať, tak tu pre teba máme voľné miesto.

Do nášho tímu hľadáme kreatívca s analytickým zmýšľaním, ktorý sa vďaka svojej rozhľadenosti, nápadom a tvrdej práci dokáže podieľať na tvorbe dizajnu pre hry na rôzne platformy (Android, iOS, Web, atď.)

Tvojou úlohou bude aj:
- navrhovať herné mechaniky
- pripravovať levely a ladiť obtiažnosť samotných hier
- navrhovanie a balancovanie hernej ekonomiky
- analyzovať správanie sa hráčov v hre, na trhu
- komunikovať s ostatnými členmi tímu a dohliadať na správne aplikovanie game designu

- kreatívna práca v rýchlo rastúcom odvetví (odborný rast)
- motivačné platové hodnotenie (odmeny zo zisku)
- čiastočne flexibilný pracovný čas
- možnosť externej (home office) alebo internej spolupráce (Košice)
- príspevok na dôchodkové sporenie (3. pilier)
- preplácanie kurzov a vzdelávania v odbore
- stimulujúci, mladý a kreatívny kolektív

Pre zaradenie do výberového konania odporúčame cez tlačidlo "Poslať životopis" poslať nasledujúce 2 dokumenty:
Stručný životopis v kombinácii so sprievodným listom o vašich skúsenostiach a vzťahu k hrám, prípadne k ich vývoju a vašim cieľom v rámci game designu.

Dodatočné otázky smerujte na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme profesionála - dizajnéra, prípadne človeka, ktorý má všetky predpoklady a záujem sa ním stať.
Preto očakávame, že:

- dokáže pracovať s vizualizačnými editormi na vytváranie prototypov (napr. Adobe XD, Figma, Sketch)
- vie analyticky uvažovať a pracovať s tabuľkovými nástrojmi (napr. MS Excel, Google Sheets)
- vie sa efektívne vyjadrovať - svoje závery a nápady dokáže vhodne obájiť a odprezentovať ostatným členom tímu
- vie nezávisle od svojich preferencii odohrať viacero hier rôznych žánrov / vytvárať si komplexny prehľad o trhu
- pozná základné pravidlá psychológie spotrebiteľského správania a zaujíma sa o túto oblasť
- má komplexné kauzálne uvažovanie pri rozhodovaní (príčina - dôsledok/dopad na hru a hráča)
- má self-management a dokáže priorizovať systém úloh v nadväznosti na iných členov tímu
- je ochotný učiť sa novým veciam a rozvíjať svoju kreativitu

Výhodou sú:
- prax ako game designer
- recenzie hier + príspevky do blogov a fór o hrách
- skúsenosť so softvérom pre tvorbu hier (napr. Gamemaker, Unity)
- záľuba v hraní hier na platformách Android, iOS
- skúsenosti s agile metodológiou (scrum, kanban)
- osobnostný a profesny presah do grafiky alebo programovania
- skúsenosti s UI/UX
- estetické cítenie

INLOGIC SOFTWARE s.r.o. je popredná slovenská herná spoločnosť, ktorá na trhu úspešne pôsobí od roku 2006. Poskytuje služby v oblasti návrhu, vývoja, distribúcie a údržby mobilných hier.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4505234  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac