Poradíme Vám?

Junior Game Developer - programátor JavaScript

INLOGIC SOFTWARE s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/mesiac.. výška základného platu závisí od skúsenosti kandidáta .. odmeny na základe úspešnosti projektov .. 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa nebaví tvoja súčasná práca alebo si hľadáš niečo popri škole, poď k nám a nakopni svoju kariéru v zábavnom priemysle ešte dnes.

Hľadáme šikovného programátora, ktorý sa stane súčasťou našich existujúcich tímov. Tvojou úlohou bude podieľať sa na vývoji našich hier ako JavaScript programátor.

Výber projektu a náplne práce budú závisieť od tvojích skúseností a od oblasti tvojho záujmu.

Ukážky našich HTML5 hier môžeš nájsť na http://www.inlogic.sk/html5

- motivačné platové hodnotenie (odmeny zo zisku)
- flexibilný pracovný čas
- možnosť externej spolupráce
- kreatívna práca v rýchlo rastúcom odvetví (odborný rast)
- 13. plat
- príspevok na dôchodkové sporenie (3. pilier)
- príspevky na stravu
- príspevok na presťahovanie
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- preplácanie kurzov a vzdelávania v odbore
- príjemné pracovné prostredie
- zábavné team-buildingové akcie
- bezproblémové parkovanie

Vaše portfólio + stručný životopis, alebo otázky smerujte na Ing. Michal Lacko
email: [email protected], 0907 919 977

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme človeka, ktorý je srdcom a dušou programátor a bude prínosom pre naše hry.

Preto očakávame, že:
- má praktické skúsenosti s programovaním (vytvorené funkčné utility, aplikácie, alebo hry v ktoromkoľvek programovacom jazyku)
- má zmysel pre poriadok a precíznosť (jeho kód je upravený/uprataný/čistý a prehľadný aj pre ostatných programátorov v teame)
- má chuť pracovať v hernom priemysle
- je kreatívny
- ovláda anglický jazyk
- je tímový hráč

Výhodou sú:
- praktické skúsenosti s vývojom hier

INLOGIC SOFTWARE s.r.o. je popredná slovenská herná spoločnosť, ktorá na trhu úspešne pôsobí od roku 2006. Poskytujeme služby v oblasti návrhu, vývoja, nasadzovania a údržby mobilných hier.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Lacko
Tel.: 0907 919 977
E-mail: poslať životopis
ID: 4211267  Dátum zverejnenia: 25.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac