Game designer / dizajnér, kreatíva, analýza, team lead /

INLOGIC SOFTWARE s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
1 400 - 2 500 EUR/mesiac.. výška základného platu závisí od skúsenosti kandidáta .. odmeny na základe úspešnosti projektov .. 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je tvojím snom vytvárať hry, ktoré budú ľudia milovať, tak tu pre teba máme jedno voľné miesto.

Do nášho tímu hľadáme kreatívca, ktorý sa vďaka svojej rozhľadenosti, nápadom a tvrdej práci dokáže podieľať na tvorbe dizajnu pre hry na platformy Android, iOS, PlayStation, xBox, Nintendo, web ,atd...

Tvojou úlohou bude:
- navrhovať herné mechaniky
- pripravovať levely a ladiť obtiažnosť samotných hier
- analyzovať správanie sa hráčov
- navrhovať monetizačné stratégie
- komunikovať s ostatnými členmi a členkami tímu a dohliadať na správne aplikovanie dohodnutého herného dizajnu

- motivačné platové hodnotenie (odmeny zo zisku)
- flexibilný pracovný čas
- možnosť externej, alebo inetrnej spolupráce (office Košice)
- kreatívna práca v rýchlo rastúcom odvetví (odborný rast)
- 13. plat
- príspevok na dôchodkové sporenie (3. pilier)
- príspevky na stravu
- príspevok na presťahovanie
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- preplácanie kurzov a vzdelávania v odbore
- príjemné pracovné prostredie
- zábavné team-buildingové akcie
- bezproblémové parkovanie

Stručný životopis alebo otázky smerujte na Ing. Michal Lacko
email: [email protected], 0907 919 977

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý sa vyžíva v hraní hier rôznych žánrov a bude prínosom pre naše nové hry.

Preto očakávame, že:
- má odohraných viacero hier rôznych žánrov
- má kreatívne myslenie
- má estetické cítenie
- je ochotný učiť sa a rozvíjať svoju kreativitu
- vie analyzovať klady a zápory jednotlivých hier
- vie analyzovať správanie sa hráčov
- vie sa vynikajúco vyjadrovať
- vie konštruktívne kritizovať
- ovláda anglický jazyk
- je tímový hráč

Výhodou sú:
- prax ako game designer
- recenzie hier + príspevky do blogov a fór o hrách
- skúsenosť so softvérom pre tvorbu hier (Gamemaker, UNITY...)
- skúsenosti s agile metodológiou (scrum, kanban)

INLOGIC SOFTWARE s.r.o. je popredná slovenská herná spoločnosť, ktorá na trhu úspešne pôsobí od roku 2006. Poskytuje služby v oblasti návrhu, vývoja, distribúcie a údržby mobilných hier.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1196121  Dátum zverejnenia: 9.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac