700 - 1 200 EUR

INTERSPORT - Športový poradca / Predajca/Pokladník

Inkore s.r.o.

Miesto práce
Bory Mall, Lamač-Bratislava-Lamač-Lamač
Termín nástupu
01.05.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Intersport Bory vynovuje svoju predajňu do ktorej hľadáme šikovné, milé kolegyne aj kolegov
• Kvalifikované poradenstvo zákazníkom (dobré komunikačné schopnosti)
• Práca na pokladni
• Podieľanie sa na skladbe tovaru (návrhy na objednávky, zákaznícke objednávky... )
• Vystavovanie tovaru, preberanie tovaru, práca v sklade
• Znalosť servisu - výhoda (montáž lyží, skladanie a nastavovanie bicyklov, fitnes strojov a pod.)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700 + príplatky za víkend + bonusový systém

• Predajňa ponúkajúca svetové a exkluzívne značky
• Možnosť kariérneho rastu
• Ponúkame zaujímavý bonusový systém a prácu v peknom prostredí
• Zamestnanecké zľavy
• Polročné a koncoročné odmeny
• Príspevok pri narodení dieťaťa

Informácie o výberovom konaní

ŽIVOTOPISY S FOTOGRAFIOU POSIELAJTE
na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Záujem o šport a športový tovar
• Prax v obchode výhodou
• Radosť z komunikácie s ľuďmi, aj v stresových situáciách
• Príjemné a ústretové vystupovanie, tímovosť

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov.
www.intersport.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

INTERSPORT BORY MALL
Lamač 6780
84103 Bratislava
ID: 3648649   Dátum zverejnenia: 20.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 + príplatky za víkend + bonusový systém