Špecialista - Regulatory

INJECTA, a. s.

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiaczákladná mzda závisí od znalostí a skúseností uchádzača, k základnej zložke mzdy je vyplácaná 20 % variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za:
- dohľad plnenia regulačných požiadaviek pre zdravotnícke pomôcky podľa Nariadenia
Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2017/745 MDR 2017/745 a smernice MDD
93/42/EEC
- plánovanie a koordináciu činností v spoločnosti na zabezpečenie regulačných
požiadaviek
- zabezpečovanie a udržiavanie dokumentácie súvisiacej s CE certifikáciou výrobkov
(technická dokumentácia, zoznamy platnej legislatívy, checklisty, klinické hodnotenia
a pod.)
- registráciu výrobkov spoločnosti na Štátnom ústave kontroly liečiv
- posudzovanie zmien vo výrobnom procese a vyhodnotenie ich vplyvu na plnenie
regulačných požiadaviek
- zabezpečenie CE certifikácie výrobkov a koordinácia činností spojených s certifikáciou
- vykonávanie rizikovej analýzy zdravotníckych pomôcok
- riešenie incidentov
- komunikáciu s kompetentnými orgánmi EÚ (ŠUKL na Slovensku), certifikačnými
spoločnosťami a zákazníkmi

- každoročná úprava miezd
- variabilná zložka mzdy 20 % zo základnej mzdy

BENEFITY ZO SOCIÁLNEHO FONDU:
- permanentky na masáže, pedikúru
- vstupenky na kultúrne a športové podujatia
- lyžovačky, kúpeľné pobyty, wellness pobyty
- športový deň
- vianočný večierok
- vernostný príspevok
- odmena darcom krvi
- odmena pri životnom jubileu
- zabezpečené stravovanie
- príspevok na dopravu

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2020 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita, technika, inžinierstvo kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- verbálne a písomné komunikačné schopnosti
- schopnosť vypracovať a štruktúrovane udržiavať
dokumentáciu v anglickom jazyku
- skúsenosti s regulatívou alebo manažérskymi systémami
riadenia podľa ISO noriem výhodou
- skúsenosti v oblasti zdravotníctva, farmácie výhodou
- zodpovedný prístup a dôslednosť

INJECTA, a.s. je slovenská firma zaoberajúca sa výrobou a predajom moderných zdravotníckych výrobkov, jednorazovej injekčnej techniky, striekačiek, zdravotníckych pomôcok, výrobou tovarov z plastov.

Nám. Dr. Alberta Schweitzera 194
91601 Stará Turá

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Jana Chovancová
Tel.: +421903407685
E-mail: poslať životopis
ID: 4001721  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac