Operátor strojov - údržbár

INJECTA, a. s.

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiachrubá mzda a viac v závislosti od znalostí a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovedá za:
- obsluhu a údržbu energetických zariadení – vzduchotechnika, technologické chladenie,
kúrenie, kogeneračná Jednotka
- kontrola a údržba bezpečnostných systémov zariadení
- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti strojov a zariadení
- vykonávanie nápravnej a preventívnej údržby energetických zariadení
- asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení.
- ovládanie technických parametrov a špecifikácie používaných prístrojov a zariadení
- bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám
- optimalizovanie chodu technológií
- spolupráca s externými dodávateľmi a komunikácia so zmluvnými servismi
- riešenie problémov s tímom údržby, výroby a kvality
- vypĺňanie požadovaných prevádzkových dokumentov

- motivujúce finančné ohodnotenie - každoročná úprava miezd od 1.7.
- mesačná odmena 50 €
- príplatky za víkendy, za sviatok
- mzda za prácu nadčas + odmena za nadčasy 1,5 €/h
- polročné odmeny vo výške 300 €
- príspevok na dopravu 0,11 €/km
- zabezpečené stravovanie počas ranných a poobedných zmien len za 0,74 €/obed,
- počas nočných zmien finančný príspevok 3,58 €

BENEFITY ZO SOCIÁLNEHO FONDU:
- permanentky na masáže, pedikúru
- vstupenky na kultúrne a športové podujatia
- lyžovačky, kúpeľné pobyty, wellness pobyty
- športový deň
- vianočný večierok
- vernostný príspevok
- odmena darcom krvi
- odmena pri životnom jubileu

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky na pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržby

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie a manuálne zručnosti
- dobrá orientácia v technickej dokumentácii
- prax na podobnej pozícii vítaná
- ochota učiť sa nové veci
- flexibilita
- práca v 2 zmennej prevádzke

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre slovenskú spoločnosť CHIRANA T.Injecta, a. s., ktorá sa zaobera výrobou a predajom moderných zdravotníckych výrobkov, jednorazovej injekčnej techniky, striekačiek, zdravotníckych pomôcok, výrobou tovarov z plastov.
ID: 3755527  Dátum zverejnenia: 20.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac