Elektrikár

INJECTA, a. s.

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 200 EUR/mesiachrubá mzda od 1000 € v závislosti od znalostí a zručností kandidáta (individuálna odmena + príplatky + odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovedá za:
- vykonávanie preventívnej a periodickej elektro-údržby na strojných zariadeniach
- vykonávanie opráv elektro na strojných zariadeniach
- kontrola a údržba bezpečnostných systémov zariadení
- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti strojov a výrobných zariadení
- asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a
bezpečnosti týchto zariadení
- ovládanie technických parametrov a špecifikácií používaných prístrojov a zariadení
- dodržiavanie interných smerníc a noriem, BOZP, technických noriem, technologických
postupov a parametrov.
- optimalizovanie chodu výroby, navrhovanie výmeny a inovácie jednotlivých
používaných prístrojov a zariadení.
- spolupráca s externými dodávateľmi a komunikácia so zmluvnými servismi.
- riešenie problémov v spolupráci s výrobou a kvalitou
- sledovanie programu údržby, písomný zápis o vykonaných opravách
- vypĺňanie požadovaných prevádzkových dokumentov

- motivujúce finančné ohodnotenie - každoročná úprava miezd
- mesačná odmena 50 €
- individuálna odmena do výšky 10 %
- príplatky za prácu v noci, za nadčasy, za sviatok
- polročné odmeny vo výške 300 €
- príspevok na dopravu

BENEFITY ZO SOCIÁLNEHO FONDU:
- permanentky na masáže, pedikúru
- vstupenky na kultúrne a športové podujatia
- lyžovačky, kúpeľné pobyty, wellness pobyty
- športový deň
- vianočný večierok
- vernostný príspevok
- odmena darcom krvi
- odmena pri životnom jubileu
- zabezpečené stravovanie počas ranných a poobedných zmien len za 0,80 €/obed,
počas nočných zmien stravovacia poukážka

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky na pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počet rokov praxe

3

- technické myslenie a zručnosti
- osvedčenie § 22, § 23
- znalosť PLC automatov, SIEMENS
- orientácia v technickej dokumentácii
- práca v 4 zmennej prevádzke
- ochota učiť sa nové veci
- flexibilita

INJECTA, a.s. je slovenská firma zaoberajúca sa výrobou a predajom moderných zdravotníckych výrobkov, jednorazovej injekčnej techniky, striekačiek, zdravotníckych pomôcok, výrobou tovarov z plastov.

Nám. Dr. Alberta Schweitzera 194
91601 Stará Turá
ID: 3755527  Dátum zverejnenia: 9.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac