Operátor strojov - nastavovač, zoraďovač

INJECTA, a. s.

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiachrubá mzda od 1000 € a viac v závislosti od praxe a zručností + príplatky, práca v 3 ZMP alebo 4 ZMP prevádzke

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovedá za:
- vykonávanie preventívnej periodickej údržby na strojných, výrobných a technologických
zariadeniach
- vykonávanie nápravnej údržby na základe požiadaviek na opravu
- kontrola a údržba bezpečnostných systémov v zariadení
- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti strojov a výrobných zariadení
- inovácie jednotlivých používaných prístrojov a zariadení

- motivujúce finančné ohodnotenie - každoročná úprava miezd
- príplatky za prácu v noci, za nadčasy, za sviatok
- mesačná odmena 50 € za dochádzku
- mesačná odmena 100 €
- polročné odmeny vo výške 300 €
- príspevok na dopravu 0,11 €/km

BENEFITY ZO SOCIÁLNEHO FONDU:
- permanentky na masáže, pedikúru
- vstupenky na kultúrne a športové podujatia
- lyžovačky, kúpeľné pobyty, wellness pobyty
- športový deň
- vianočný večierok
- vernostný príspevok
- odmena darcom krvi
- odmena pri životnom jubileu
- zabezpečené stravovanie počas ranných a poobedných zmien len za 0,70 €/obed,
počas nočných zmien stravovacia poukážka

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky na pracovné miesto.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2021 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické, elektrotechnické

Počet rokov praxe

3

- technické myslenie a zručnosti
- znalosť PLC automatov
- orientácia v technickej dokumentácii
- ochota učiť sa nové veci
- flexibilita
- práca v 3 zmennej alebo 4 zmennej prevádzke

INJECTA, a.s. je slovenská firma zaoberajúca sa výrobou a predajom moderných zdravotníckych výrobkov, jednorazovej injekčnej techniky, striekačiek, zdravotníckych pomôcok, výrobou tovarov z plastov.

Nám. Dr. Alberta Schweitzera 194
91601 Stará Turá
ID: 3601047  Dátum zverejnenia: 19.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac