Operátor výroby

INJECTA, a. s.

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiachrubá mzda a viac po skúšobnej dobe v závislosti od druhu vykonávanej práce, odmena za prácu nadčas 1,5 €/h, polročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovedá za obsluhu výrobných, montážnych a potláčacích liniek a zariadení, baliacich liniek, jednoúčelových strojov pri výrobe zdravotníckych výrobkov, samokontrolu výrobkov, práca na 2 zmeny alebo 3 zmeny v závislosti od pracoviska

- motivujúce finančné ohodnotenie - každoročná úprava miezd od 1.7.
- tarifná mzda + individuálna odmena
- príplatky za prácu v noci, za nadčasy, za sviatok
- odmena za nadčas 1,5 €/h
- mesačná odmena 50 €
- polročné odmeny vo výške 300 €
- príspevok na dopravu 0,11 €/km
- zabezpečené stravovanie počas ranných a poobedných zmien len za 0,74 €/obed,
počas nočných zmien finančný príspevok 3,58€

BENEFITY ZO SOCIÁLNEHO FONDU:
- permanentky na masáže, pedikúru
- vstupenky na kultúrne a športové podujatia
- lyžovačky, kúpeľné pobyty, wellness pobyty
- športový deň
- vianočný večierok
- vernostný príspevok
- odmena darcom krvi
- odmena pri životnom jubileu

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca na 3 zmeny
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- ochota učiť sa nové veci
- flexibilita

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre slovenskú spoločnosť CHIRANA T.Injecta, a. s., ktorá sa zaobera výrobou a predajom moderných zdravotníckych výrobkov, jednorazovej injekčnej techniky, striekačiek, zdravotníckych pomôcok, výrobou tovarov z plastov.
ID: 3601015  Dátum zverejnenia: 17.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac