HR Business Consultant / HR Business Partner

Initial Ecotex s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovná náplň:

  • poskytovanie kompletnej HR podpory manažérom a zamestnancom
  • zabezpečenie náboru zamestnancov podľa špecifikácie, výber vhodnej stratégie na hľadanie vhodných kandidátov
  • zodpovednosť za dodržovanie pracovnoprávnej legislatívy
  • spolupráce na medzinárodních projektech
  • zabezpečenie ďalšie HR administratívy, vrátane reportingu
  • spolupráce na vzdělávacím plánu, zabezpečenie rozvoja a motivácie zamestnancov
  • spolupráce se mzdovou účetní / personalistkou
  • nastavenie a adaptácia všetkých personálnych procesov
  • komunikácia s agentúrami práce

Požadujeme

  • SŠ alebo VŠ vzdelaní
  • výborná znalost pracovného práva
  • zkušenosti v oblasti HR ideálne z medzinárodného prostredia
  • prehľad o vývoji právnych predpisov v oblasti pracovného práva
  • znalosť MS Office
  • vytrvalost, loajalitu a tímového ducha
  • pokročilá znalosť AJ (min. B1/B2) - denná komunikácia

Ponúkame:

  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • perspektívny odbor, uplatnenie získaných skúseností
  • prácu v príjemnom pracovnom kolektíve
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • notebook, mobilný telefón
  • možnosť vzdelávania a osobného rastu
  • termín nástupu ihneď, alebo podľa dohody

Miesto výkonu práce: Bratislava, Tehelňa 12, Bratislava (DNV Park II)

V prípade záujmu zašlete svoj životopis v českom a anglickom jazyku.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3334886  Dátum zverejnenia: 14.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.